Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
@ozjasz4-9: oooo i powiedzieli, że będą obniżki cen XD. No kto to widział. Bania pęka i sentyment już jest budowany przez mainstream. No i nasz celebrytka Narkun w Faktach. Ale to jebnie :) Ulica dostała przekaz. Będzie taniej!
  • Odpowiedz
@ozjasz4-9: Ruszyła - maszyna - po szynach - ospale,. Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,. I kręci się, kręci się koło za kołem... no i poszli na poludnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lepiej szykuj pakiet czystych gaci, bo będziesz musiał często zmieniać.


@pastibox: ?? xDDDDDDDDD

Brak zdolności kredytowej = większa ilość najemców = większa cena namju

Wg twoich prognoz również niższa cena nieruchomości to równa się większe ROI. Powinienem raczej zacierać ręce. Natomiast dla mnie to zbyt piękne aby było prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@trololo55: tia. Nie chcę mi się kolejny raz cię wyjaśniać, bo chyba czytasz moje posty i takie argumenty to były obalane wiele razy. Wołaj za 6 miesięcy, już spadków nie będzie dało się ukryć. Reszta masakry w ciągu kolejnych lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@trololo55: nie kupisz, bo wtedy nie będziesz miał roboty. Każdy teraz taki cwany :), co tam miniratka XD a zobaczysz jaki będzie śpiew ulicy jak bezrobocie wystrzeli :) Powodzenia i oczywiście zawołam :)
  • Odpowiedz
@pastibox: A Ty masz rozumiem gwarancje roboty, ze ciebie takie problemy nie dotyczą? :) Robota niezagrożona i będziesz nieruchy kupował jak kolega wyżej będzie stał w kolejce do pośredniaka? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trololo55: to ty kolego odleciałes i naganiasz na wzrosty na szczycie bani bo pewnie zapakowany po jaja na zmiennym. Ja tylko prognozuje jak będzie, a wy możecie sobie mnie za jakiś czas rozliczać. Na razie idzie w moją stronę a jak będzie zobaczymy.
  • Odpowiedz
@pastibox: przykro mi, ale nie inwestuję na dźwigni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja na prawdę chciałbym aby twoje prognozy się spełniły, mógłbym dużo wcześniej przejść na emeryturę, jednak niestety uważam, że jest to mało prawdopodobne.
  • Odpowiedz