Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@trololo55: jakie każdy. Cała ulica od 2015 rzuciła się na mieszkania. Oddaje się po 240k rocznie. W budowie 900k. A ty mi mówisz że każdy liczy na spadki :) Ulica uwierzyła we wzrosty i napompowała balon. A teraz jak wszyscy rzeczywiście zaczną wierzyć w spadki to zobaczysz jak on pięknie pier*olnie.
  • Odpowiedz
Bania pęka i sentyment już jest budowany przez mainstream. No i nasz celebrytka Narkun w Faktach. Ale to jebnie :) Ulica dostała przekaz. Będzie taniej!


@pastibox: ceny mieszkań spadną o 5%, inflacja wzrośnie do 15%, stopy do 10% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no jasne w krótkim terminie -30% potem będą rosły :) przecież nie skłamali. Ja się zgadzam


@pastibox: haha jasne -30% XD to tak jak na początku pandemii wykopki przewidywały, że za chwilę kawalerka w centrum dużego miasta będzie za 50 tys zł cała, a tymczasem jak wiadomo ceny poszybowały pod sufit XD
  • Odpowiedz
@pastibox: czy wy możecie podawać jakieś ramy czasowe dla tych swoich prognoz? Tak żebyśmy mogli potem te wysrywy jakoś weryfikować a nie że przez 15 lat mówicie że kiedyś tam jebnie. Kiedy mogę się spodziewać tej obniżki 30% mieszkań w centrum miasta wojewódzkiego? W ciągu roku? Dwóch? Pięciu?
  • Odpowiedz