Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja jestem tak #!$%@? ze od kiedy kupiłem iPhone to ładuje go zawsze w okolicach od 40% do 80%?

Przesiadłem się z androida gdzie moja Motorola słabiutko trzymała bo dużo grałem i ciagle do kabla była podpięta. Chce sprawdzić jaka będzie żywotność iPhone czy to coś daje xD

#apple #iphone
  • 12
@gruba-ryba: @M83_: No optymalniej jest tak. Ja tam nie daje #!$%@? o to, sprzęt ma być dla mnie, używam jak chce, za te 1,5-2 lata można se wymienić baterie. Jak robi robotę można przedłużyć mu życie za te 200-250zł w autoryzowanym serwisie bez martwienia się o cokolwiek.
@Vexolq: Ja zawsze na nockę telefon zostawiałem xD ostatnio czytałem o bateriach i zwłaszcza jak zobaczyłem opcje w iOS ze do 80% ładować. Zagłębiłem się trochę w temat i zobaczymy.
@M83_: Wiadomo, że bateria się z czasem zużywa, ale starczy spokojnie na 2-3 lata. Według mnie nie warto aż tak restrykcyjnie korzystać z telefonu
@M83_: ja tak ładuję telefony zawsze... w 13 Pro, odpalony po raz pierwszy 22.09.2021, nadal mam kondycję 100% ;) znowu, u mnie bardziej przyzwyczajenie - tak ładowałem nawet Androidy (40-50% do 100%).