Wpis z mikrobloga

@NielegalneKretowisko: nigdzie nie ukrywają że to jest światłowód do budynku a nie do samego mieszkania, takie rozwiązanie funkcjonalnje niczym się nie różni od koncentryka, bo na tak małych dystandach nie ma tak na prawdę żadnych banefitow żeby używać światłowód,jest to natomiast dużo droższe
  • Odpowiedz
@xdTM: ja nie mowie, ze cos jest nie tak, bo sam mialem i korzystalem ale nadal jest to koncentryk. Jakos Inea potrafi zrobic ftth do mieszkania i place 70 zł za 1 gb/s symetryk. Można? Można
  • Odpowiedz
@ravz: mozna, ale po robic gigantyczne koszty operacyine i wymieniac infrastrukture wewnatrz bloku skoro mozna wymienic zewnetrzna i podpiac np wiecej osob?
  • Odpowiedz
@NielegalneKretowisko: zluzuj wary xd odpowiedziałem Ci rzeczowo, jeżeli UPC nie spełnia norm z twojej umowy to co ja mam z tym zrobić? xD pisanie że "oklamujo" gdy nikogo nie okłamują, a koncentryk jest w stanie na luzie dorównać światłowodowi na krótkim dystansie trochę mija się z celem
  • Odpowiedz
@ravz: wiesz że koncentryk jest w stanie osiągnąć 1gbps symetryczne?
Nic nie stoi na przeszkodzie by to osiągnąć w tym medium
  • Odpowiedz
@xdTM: Skoncz #!$%@?. Masowo wprowadzaja ludzi w blad i jeszcze Ci #!$%@? na stronie jak sie zalogujesz, ze Twoja usluga to super mega giga internet swiatlowodowy, gdzie #!$%@? zadne ich urzadzenie nie obsluguje kabla swiatlowodowego. Nawet giga box.
  • Odpowiedz
@NielegalneKretowisko: jeżeli prawie całą drogę twój pakiet pokonuje po światłowodzie a tylko na koniec na dosłownie ok 4ms biegnie po koncentryku, to czy nie można tego nazwać internetem światłowodowym?
Jak nie, to może powinieneś się przejść do hipermarketu i pokrzyczec, że okłamujo ludzi i wcale nie sprzedają czekolady, mięsa, albo bilet lotniczy to powinien się nazywać bilet samolotowo-autobusowy bo autobus cie zabiera do samolotu xDDD
  • Odpowiedz
@NielegalneKretowisko: dobra wielki panie nowobudowniczy wybacz że śmiałem śmieć w ogóle stawiać jakąś opozycję, nie wiedziałem że mieszkasz w nowym budownictwie.
Faktycznie to zmienia postać rzeczy, w nowych budynkach koncentryk nie jest w stanie osiągnąć takich parametrów jak w innych, bo twój ból dupy powoduje interferencje i zakłócenia.
Poproś administrację żeby dzwonili natychmiast do Orange
  • Odpowiedz
@xdTM: Jakos Orange ma router swiatlowodowy i nie ma zadnego problemu. Dodatkowo ma wifi 6. Tylko UPC stwierdzilo, ze moze uda sie oszukac pol Polski i nikt nie zauwazy jaka #!$%@? robia. Tutaj chodzi o wiecej rzeczy. Ich przeterminowy sprzet itd.
  • Odpowiedz