Wpis z mikrobloga

@NielegalneKretowisko: zluzuj wary xd odpowiedziałem Ci rzeczowo, jeżeli UPC nie spełnia norm z twojej umowy to co ja mam z tym zrobić? xD pisanie że "oklamujo" gdy nikogo nie okłamują, a koncentryk jest w stanie na luzie dorównać światłowodowi na krótkim dystansie trochę mija się z celem
@NielegalneKretowisko: jeżeli prawie całą drogę twój pakiet pokonuje po światłowodzie a tylko na koniec na dosłownie ok 4ms biegnie po koncentryku, to czy nie można tego nazwać internetem światłowodowym?
Jak nie, to może powinieneś się przejść do hipermarketu i pokrzyczec, że okłamujo ludzi i wcale nie sprzedają czekolady, mięsa, albo bilet lotniczy to powinien się nazywać bilet samolotowo-autobusowy bo autobus cie zabiera do samolotu xDDD
@NielegalneKretowisko: dobra wielki panie nowobudowniczy wybacz że śmiałem śmieć w ogóle stawiać jakąś opozycję, nie wiedziałem że mieszkasz w nowym budownictwie.
Faktycznie to zmienia postać rzeczy, w nowych budynkach koncentryk nie jest w stanie osiągnąć takich parametrów jak w innych, bo twój ból dupy powoduje interferencje i zakłócenia.
Poproś administrację żeby dzwonili natychmiast do Orange