Wpis z mikrobloga

Wreszcie skończyłem całą sagę Baldurs Gate, czyli "ciurkiem" bg1, Siege of Dragonspear, bg2, Tron Bhaala. Jedna postać, przenoszona do kolejnych części. W sumie setki godzin.
Uczucie spełnienia, ale też ogromna pustka jak po skończeniu bardzo długiego i wciągającego serialu. Nie wiem w co teraz będę grać... (,)
#bg2 #baldursgate #grypc #smuteczek #gry
  • 14
  • Odpowiedz
@whole_train: A właśnie czytam o modach, choć bardziej jako ciekawostkę, bo nie będę zaczynać od nowa. Póki co wychodzi, że raczej nie zachwycają. Przeciwnicy bez odpowiednich skryptów, lokacje kopiowane z innych tytułów RPG, niezbalansowane czary.
  • Odpowiedz
@DopeLifter: Byłoby pięknie, gdyby BG miało trzecią część, podobie jak gdyby Matrix miał choćby jedną kontynuację, a trylogia Star Wars w końcu uzupełniła się o epizody 1-3 oraz 6-9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Regis86: Kapłan Talosa. Bardzo fajne czary, a do tego naprawdę dobry w walce wręcz. Miał najlepszą klasę pancerza w drużynie i nawet spoko Trak0. Uzbrojony w cep wieków i pawęż.
  • Odpowiedz
@bukimi: polecam planescape a z nowych to disco elysium, wspaniała gra. I tyranny te dobre.
Pamiętasz może czy w bg2 zawsze głosy tła były po angielsku? Typu na rynku, jakieś krzyki o rybach itp.
  • Odpowiedz
@dave27: Czy zawsze? Jak grałem to tak było. Polskie głosy są tylko dla postaci i narratora. Tło pewnie jest nagrane jako plik muzyczny odtwarzany w danej lokacji i nie było możliwości edycji.
Planescape Torment już mam kupione, na razie odpoczywam od RPG grając w X-COM 2.
  • Odpowiedz