Wpis z mikrobloga

i ludzie się dziwią dlaczego wielu wybiera swoje auto mimo korków, cen paliw i wszelkich innych kosztów utrzymania samochodów.


@kanciak12: Nienawidzę komunikacji miejskiej. Wczoraj musiałem skorzystać raz i #!$%@? co? Jakiś #!$%@? cygan z #!$%@? akordeonem... i jeszcze jego gówniak zbierający drobne... #!$%@? nienawidzę
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: ja wychodzę z założenia ze po to się pracuje by sobie komfort życia polepszać. Ja korzystam ze zbiorkomu naprawdę raz, dwa na rok. Najeździłem się już do szkoły i mi starczy. Dodatkowo często muszę dojeżdżać do podmiejskich miejscowości i w zbiorowej komunikacji musiałbym spędzić pół dnia żeby to ogarnąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ye88: i ludzie się dziwią dlaczego wielu wybiera swoje auto mimo korków, cen paliw i wszelkich innych kosztów utrzymania samochodów.


@ye88: i ludzie się dziwią dlaczego wielu wybiera swoje auto mimo korków, cen paliw i wszelkich innych kosztów utrzymania samochodów.

@kanciak12: jak mam do wyboru nie dojechać do pracy, albo robić to 4 godziny z 5 przesiadkami to wolę te 25km pokonać w pół godziny samochodem
  • Odpowiedz
@ye88: Koleś pogardzający przybyszami ze wschodu odszczekuje się, że sprawy rozwiązuje jak przybysz z jeszcze dalszego wschodu, jak jakiś #!$%@? dzikus urodzony z nożem w zębach z jakiegoś Kaukazu czy tam innego stepowo-azjatyckiego gównostanu xD
Zawsze mam bekę z tego krakowskiego kultu maczet. Ą i ę monarchia habsburska #!$%@? mać.
  • Odpowiedz
@kanciak12: Przesadzasz, ja jeżdżę autobusami od kilkunastu lat i nigdy nie miałem tego typu akcji. To że się na filmikach w internecie trafi debilny dresiarz to nie znaczy że w autobusach jest to standard. Poza tym filmików z idiotami za kierownicą jest dużo, dużo więcej niż tych z komunikacji.
  • Odpowiedz
@Kagernak: przesadzasz, jeżdżę od kilkunastu lat samochodem i debili jest mało. Nie zdarzyło się żeby ktoś mi w aucie palił szlugi, zerzygal się, zaczepiał podróżnych, musiał się gnieść bo nie było miejsca itp.
  • Odpowiedz