Wpis z mikrobloga

Wydaje ci się, że będąc przegrywem jesteś na samym dnie?

Pamiętaj, że może być gorzej, możesz być nie tylko przegrywem netującym w piwnicy za hajs rodziców, lub Mirasem tyrającym w kołchozie za minimalną i bojącym się zmian. Możesz, o zgrozo być simpem, a to już do cna wysysa z ciebie resztki RiGCZ-u jakimi nawet teraz dysponujesz. Nie śliń się do kobiet i nie bądź ich niewolnikiem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #queenoftheblack #simp #blackpill #logikaniebieskichpaskow #mgtow #pieklokobiet #takaprawda
  • 64
@Nostrian: ja #!$%@? nawet smiechłem z jej ułomności xD

Co nie zmienia faktu że gdybym dostawał hajs za darmo od kobiecych simpów to też nie miałbym nic przeciwko xD

@Greensy: przeciez w tym nie ma toksycznosci jej glos nawet sie zalamuje jak to mowi, podobnie na innych filmikach tego typu. Oni po prostu jej placa za to zeby tak sie do nich zachowywala zeby ich traktowala jak smieci itd, to jest jakis fetysz tak samo "zwyczajny" jak to ze np jakis facet chce by go jakas laska ruchala straponem albo by srala mu na glowe. Nie ma to nic wspolnego
Simp to jest ojciec ktory kupuje corce ubrania i o nia dba a potem oddaje ja w rece jakiegos czada na peklunek

@Pavulenko: Hahaha, a co ma niby zrobić? Sam ją peklować czy może jej zaszyć i orać nią pole, ty ośle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@smutny_kojot: ale niektórzy mają odklejenie, co nie? ale śmiechłem Kojot z Twojego tekstu więc plusik ( ͡° ͜ʖ
@Nostrian: I co z tego, że dostanie pieniądze jak wyda je na marihuane czyli stawanie się coraz głupszą i ewentualnie jeszcze bardziej zniszczy swoje ciało nowym, obrzydliwym tatuażem. Przecież ta laska to jest chodzące nieszczęście, jaka ona jest zaniedbana, jak 50 letnia ćpunka ma ciało. Chodzi tylko, jara trawe i Onlyfans i wyłudzanie pieniędzy, takiego życia zazdrościcie? Bo ja wolę swoją wypłatę z kołchozu i szanowanie się niż #!$%@? życie ledwo