Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Corrny: male auto, bagażnika nie potrzebujesz? :) Jaki to konkretnie silnik, pociągnie te budę? :)

Mam 6 rok starszą, zero problemów z rdza, na razie. Fajne auto. Z mechanikiem na razie nie jest źle, łatwo ogarnąć wszystko. No może gorzej z lusterkami, padają jak głupie, nowe ponad tysiak, a używki to loteria. Jak obejrzysz od spodu i będzie ok to czemu nie.
Btw. Niecałe 2 lata temu kupowałem za 10k mniej
Tylko coś ciekawszego niż to, że ruda go schrupie.


@Corrny: ok, sporo tych egzemplarzy miało problemy z lakierem i ruda dla zmiany pojawiała się również na dachu (σ ͜ʖσ)
Zerknij sobie na Renault np Megane IV. Mają dość dobry stosunek cena/jakość.
@Corrny: Na sachalinie i innych republikach kacapskich potrzebują do nich części - więc masz sporą szanse że bez twojej wiedzy i zgody zostanie dawcą organów.
A co do 10 letniej "klasy premium" - 50 to dołożysz przy zakupie, kolejne 50 po roku w remont - chyba że jak wielu panów życia i drogi będziesz jeździć żabką: od lawety, do lawety.
No może gorzej z lusterkami


@annotate: Ja odpiąłem silniczki i mam spokój :D

ale ze jak padają xD nie otwierają sie


@PodniebnyMurzyn: dokładnie tak. Zrobili zębake z jakiegoś gównianego plastiku i coś się tam łamie. U mnie było tak, że lusterko się składało, ale już nie rozkładało i przez cały czas w trakcie jazdy silniczek w lusterku "cykal" Doprowadzalo mnie to do szału. Naprawiałem dwa razy i w końcu odpiąlem