Wpis z mikrobloga

Podoba mi się, że od razu widać kto jest dobry w tym co robi a kto kieruje się innymi intencjami. Wojtek jednym filmem ukrócił cały sznureczek scamerów. Tobie Sylweter przez trzy lata masę filmów, setki godzin live udało się ściągnąć z rynku rajstopy Lexy które były według ciebie za drogie. Dostrzegasz różnicę w sukcesach? Po drodze udało ci się dobić bogu ducha winnego Pasuta, okraść 40 tysięcy osób i wypromować dwie prostytutki.
A tego gościa co z premedytacją okradłeś z dyskietek powinieneś iść przeprosić i oddać pieniądze.
Przepaść intelektualna Oj Wojtka nad tobą jest kolosalna
#wardega
#famemma
  • 18
A tego gościa co z premedytacją okradłeś z dyskietek powinieneś iść przeprosić i oddać pieniądze.


@Kroledyp: przecież to był błąd młodości i sie nie liczy. Nie można wyciągać niewygodnych rzeczy z przeszłości (diss na miszora sie nie liczy).

Tak jak nie raz pisałem ludzie sie nie zmieniają, bo to kim jesteśmy i jak się zachowujemy mam zakodowane genetycznie. To nie przypadek że zwyrol już od małego przejawiał takie manipulatorskie cechy. Złodziej
@Kroledyp: Aczkolwiek nie gadaj ze naglasnianie przez wardege scamow nic nie dalo, bo dzieki temu chociaż troche niektorzy mają przed tym opory i gdyby nie to, to pewnie 99% u łojWojtka byloby na tak
@Kroledyp: A i jeszcze jedno. Moglbys sie podniecać OjWojtkiem, ale tylko wtedy gdyby ujawnił tożsamośc tych co sie zgodzili na scam. Mistrzowskoby ich wykosił, a tak to uj mu w dupe
Moglbys sie podniecać OjWojtkiem,


@essos: W piździe go mam tak prawdę mówiąc, lecz nie trudno dostrzec, że głupi nie jest i ma dryg do takich akcji
Bezbek Ludwiczek to też jego produkt