Wpis z mikrobloga

o dlaczego nazywa się antyradar?

@ruphert: Jeśli margarynę nazwiesz masłem to nie stanie się automatycznie masłem.

odcinkowy pomiar prędkości działa tylko raz na dobę?

Znowu próbujesz z błędną analogią? Odcinkowy pomiar prędkości nie mierzy Ci wszystkich pojazdów łącznie, masz jednorazowy, zindywidualizowany pomiar konkretnego pojazdu na danym
  • Odpowiedz
@ruphert: nie. Działająca suszarka emituje wiązkę i wiązka ta jest wykrywana przez antyradar; na tej podstawie kierowca dostaje sygnał, że zostało wykryte działające urządzenie kontrolno-pomiarowe. Antyradar nie pokaże suszarki leżącej na masce radiowozu (czyli niedziałającej). Yanosik zaś może zasygnalizować wyłącznie "pinezkę na mapie", działającej (lub nie) suszarki w ogóle nie wykryje.
  • Odpowiedz
@ruphert: art. 66 ust.4 pkt.4 upord, Art. 129 PoRD, decyzja nr 300 Komendanta Głównego Policji z dnia 25 września 2018 r. wsprnnkswzrd – część szczególna (Dz. Urz. KGP poz. 99), decyzją nr 94 Komendanta Głównego Policji z dnia 17 marca 2018 r. wsprnnkswzormp(Dz. Urz. KGP poz. 48), decyzją nr 845 Komendanta Głównego Policji z dnia 30 listopada 2007 r. wspkswzvw (Dz. Urz. KGP Nr 22, poz. 165).

Edit: dodałbym do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Yanosik nie jest traktowany jako antyradar; jego zasada działania opiera się na informowaniu kierowców o zdarzeniach, które oznaczyli inni kierujący. To całkowicie pasywne urządzenie.

@gomjeden:
Antyradar działający w trybie nasłuchu też jest pasywnym urządzeniem. Ogólnie przepis pochodzi z czasów gdy jedyne dostępne urządzenia pomiarowe były typowymi radarami z wiązką radiową, którą dało się zakłócić. Obecne laserowe mierniki prędkości to wyższa para kaloszy bo wiązki raczej się nie zakłóci a jest
  • Odpowiedz
niczego się nie czepiam, piszę tylko że yanosik informuje o kontroli/pomiarze


@ruphert: bzdura. Yanosik przekazuje informacje od kierowcy do kierowcy. Informacja "Uwaga tutaj stoi radiowóz" =/= "Tutaj odbywa się kontrola prędkości"
  • Odpowiedz
jak klikniesz tutaj odbywa się kontrola prędkości to dostaniesz taką informację, wystarczy dobrze klikać


@ruphert: ohui nie wiedziałem, że można być tak głupim
  • Odpowiedz
suszarki w ogóle nie wykryje


@gomjeden: a po co miałby ją wykrywać? wystarczy że poinformuje, a to czy ta informacja jest wiarygodna jest drugorzędną informacją
  • Odpowiedz
@malinq: argumenty się skończyły i teraz będziesz się przezywał?


@ruphert: moje słowa nie mają znaczenia, bo Cię nie znam, ale strugasz z siebie debila więc po co mam Ci coś jeszcze udowadniać. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wystarczy że poinformuje, a to czy ta informacja jest wiarygodna jest drugorzędną informacją


@ruphert: jak można nie widzieć tego, że tą samą logiką jak skończę pracę o godzine wcześniej przed kolegą który wraca tą samą drogą i po powrocie do domu zadzwonie do niego/napiszę na messengerze, że tu i tu suszą to wtedy co jest winne za przekazywanie informacji? Aplikacja, urządzenie, użytkownik? Kogo byś chciał zbanować?
  • Odpowiedz