Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzychooo: no właśnie slyszalem różne opinie - poczekac ze dwa dni i dopiero ściągnąć. Widziałem tez opinie zeby drenować od razu. No i nie wien jak zabezpieczyć ucho potem - opatrunkiem uciskowym. Masz może fote jak to powinno wyglądać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@goferek: @Niedobry: @i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: @Krzychooo: @kicipuci: @vikop-ru:
Dla zainteresowanych: ściągnąłem krew, stresowalem sie jak #!$%@? xD na początku za lekko wbilem i wyciągnalem od razu spanikowany ale drugie wejście juz w punkt. Ucho mniej wiecej wróciło do normalnych rozmiarów ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz trzymam kciuki zeby w nocy sie nie napompowało od nowa.
Pobierz twojstarrry - @goferek: @Niedobry: @iterazwchodzejacalyna_bialo: @Krzychooo: @kicipuc...
źródło: comment_1654628906fIZ1tjEJdmy8yIIami7Q2E.jpg
@twoj_starrry: długo takie nie będzie( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio im lepszy będziesz na białym niebieskim pasie tym mniej ich będziesz miał, ja miałem całe spuchnięte uszy (bez oderwania tkanki i kalafiorów) po pierwszych 3-6 miesiącach gdzie trenowałem prawie codziennie, teraz już bardzo rzadko daję się tak dojechać, żeby nawet trochę czuć, że spuchnięte
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trzeciSLAW: no mi zapasy tak je zaorały. Trenuje te bjj 8 miechów jakos też wychodzi z 5-6 treningów na tydzień. Nigdy nie było problemu, ale 2 miechy temu zaczalem zapasy i od tego czasu często po treningu mnie uszy bolały no i w końcu spuchlo jedno.