Wpis z mikrobloga

@Gwendeith: albo jak skanować dokumenty bez zewnętrznej aplikacji. Telefony na Androidzie robią to od lat - aparat wykrywa, że robisz zdjęcie dokumentowi i automatycznie go przycina. Na ajfonie się nie da, ewentualnie możesz to robić w apce Notatki, ale wtedy nie jest przechowywane jako zdjęcie xD


@KierownikW10: twój argument jest inwalidą… Dokładnie tak to działa w aplikacji notatki, kierujesz aparat na kartkę i sam robi zdjęcie i je
  • Odpowiedz
kiedy ajfoniarz dowiaduje się że jego telefon jest dwa razy droższy od kolegi z androidem a i tak ma słabsze podzespoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mozis: które działają szybciej niż te mocniejsze z telefonu na Androidzie i po latach nadal da się z niego korzystać bez problemu xD
  • Odpowiedz
@mozis: Dwa razy? Mam od pół roku Poco F3, dałem za niego 1300 zł. Nie wiem, co mógłby robić szybciej albo lepiej. Serio. Jak czytam że nowy flagowiec Appla będzie kosztował ponad 6000 zł to pękam ze śmiechu.
  • Odpowiedz
@Gwendeith: kiedy ajfoniarz dowiaduje się że jego telefon jest dwa razy droższy od kolegi z androidem a i tak ma słabsze podzespoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mozis: przeciez od kilku dobrych lat to Iphony sa ta tansza opcja.
  • Odpowiedz
@mozis: androidziarze dalej nie rozumieją że te dwa razy lepsze podzespoly z androida sprawiają ze po roku telefon już zaczyna mulic xd gdzie iphony pracują bez zacinek po kilku latach i dalej mają aktualizacje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dioxxx: O rly? Co w nim brzydkiego? Taki sobie ustawiam jaki mi pasuje, żeby był czytelny i użyteczny. Nie chce mi się bawić w ustawianie tych wszystkich pierdół, które android ma w opcjach. XD
A zegary już w-------m, na c--j mi to w ogóle? Nie będę do nich walić konia jak ajfoniarze do ikonek w japku. XD
  • Odpowiedz