Wpis z mikrobloga

kiedy ajfoniarz dowiaduje się że jego telefon jest dwa razy droższy od kolegi z androidem a i tak ma słabsze podzespoły


@mozis: ale telefon to nie jest komputerek do grania tylko bardziej jak zegarek, musi byc dobrze spasowany i zaprojektowany zeby swietnie dlugo dzialac xD
u androida dobre dzialanie trwa mniej wiecej rok xD
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Jakby mój telefon działał 2 razy szybciej albo i 20 razy szybciej to nic by się w nim życiu nie zmieniło, pewnie bym tego baru nie zauważała bo jak dla mnie jest wystarczająco płynnie ¯\_(ツ)_/¯ ważne to dla mnie jest to że nie kosztował 2 pensji i nie muszę się brandzlowac w internetach aplikacją zegara XD
  • Odpowiedz
chodzi Ci o te ikonki ze niby pokazują aktualny stan? Serio ktoś o to daje #!$%@??


@Gacek_: tak, millennialsi, którzy wydając tysiące na telefon do robienia selfiaczków, facebooka i instagrama chcą właśnie takich pierdół xD
  • Odpowiedz
Ale obie strony są #!$%@? xD

Kupuje elektronikę nie patrząc na logo i mam w domu s22, ip13, ps5 i pc i na swój sposób #!$%@?ą mnie wszystkie te sprzęty.

Zluzujcie wory, szkoda życia na wojowanie o stopiony piasek otoczony przetopionymi puszkami i zestalonym sokiem z dinozaura
  • Odpowiedz
@Gwendeith: akurat nie o to chodziło w tym obrazku przecież xD zresztą ta ikonka z Samsunga była wyjątkowo paskudna właśnie dlatego, że pokazywała aktualny czas

Też mam iPhona, ale nie leczę nim kompleksów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Gwendeith: już to napisałem przy tamtym wpisie ale napiszę jeszcze raz, chce sobie niedługo kupić pierwszego iPhona, bo jestem bardzo ciekawy systemu, ale jak widzę takie wpisy to mnie zniechęca w #!$%@?, bo widać jakimi cymbałami są userzy apple xd
  • Odpowiedz
i nie ma to znaczenia bo android muli po roku jakiegoby wnętrza nie miał


@HonneyBunny: To mówisz o telefonach za max 1000 zł i parę lat temu. Obecnie jest odwrotnie - nowy telefon muli przez kilka miesięcy, bo system jest niedopracowany, co najpewniej jest widoczne w chińczykach i co tańszych nie Pixelach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jak wkurzyć ajfoniarza - nie da się

Jak wkurzyć androidziarza - pokazać mu ikonkę animowanego zegara ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ten sam ajfoniarz - "ej czy zakup telefonu od car4vip jest legitny? Bo mnie nie stać na taki drogi telefon więc szukam po jakiś podejrzanych stronach gdzie muszę poczekać 3 miesiące na dostawę, a że wszyscy już mają najnowszy model i na mnie spluwają to nie wiem co
  • Odpowiedz