Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Ja nie jestem za żadna partia i tez jestem szmula ?ze nie oddam głosu na druga partie która mogłaby wyciągnąć Polskę z tego co się teraz dzieje?(po)?
  • Odpowiedz
@chigcht: Wielu komentatorów utożsamia tzw. modelową marżę rafineryjną z zarobkami koncernów paliwowych. To nieprawda. To, czym naprawdę jest ten tajemniczy wskaźnik wyjaśnia w rozmowie z Energetyka24 ekspert – dr Adam Czyżewski.
  • Odpowiedz
@chigcht: oj, lepiej nie zaczynaj tematu, bo jeszcze ktoś wrzuci listę, która i tak będzie niekompletna.

co do marży, oni podnoszą z 7, na 24, a po podatkach i zaaplikowaniu kolejnych procentów, to z tego 0.24 robi się 2.4
  • Odpowiedz
@chigcht: XDDD
o przejmowaniu wolnych mediów i robieniu z tego tuby propagandowej to nie dobra jest po co wspominać

a dwa, chciałbym te dowody jak to tusk zlecił "nalot" a nie prokurator Józef Gacek który teraz za pisu robi przyśpieszoną karierę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
arto dodać, że Tusk dostał za swoje po tym co #!$%@?ł.


@wallygatorrrr: przy czym nalot zleciła prokuratura, nie Tusk. A prokuratorem generalnym był wtedy Seremet, mianowany przez prezydenta, bo UWAGA - prok. generalnym nie był wtedy minister sprawiedliwości.

@chigcht: nie łżyj pisowska szczekaczko, nalot zarządził prokurator.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kzk87:

Marza w poprzednim roku wynosiła około 5 dolarów za baryłkę a aktualnie wynosi około 40 dolarów za baryłkę


Tyle że to nie jest marża handlowa ale modelowa marża rafineryjna, która nie ma wiele wspólnego z zyskiem. Jeśli Obajtkowi nie wierzysz to może oko.press uwierzysz przynajmniej.
  • Odpowiedz