Wpis z mikrobloga

@gOOrcio: Podwyższenie wieku emerytalnego to jedna z najlepszych decyzji PO, coś na co trzeba było mieć odwagę. Z tym OFE to mimo wszystko trochę słabo wyszło, wiem że to nie był jawny skok na kasę tych pieniędzy nie wydano na dziwki i koks, ale marketing całej sprawy położono.
  • Odpowiedz
@Jarasznikos: zgadzam się w 100%, a ten mój poprzedni komentarz to tak bardziej ogólnie, nie personalnie do ciebie, czasami się łudzę, że taki wpis przeczyta ktoś kto dalej chodzi i powtarza te pisowskie pierdy, z braku wiedzy.
  • Odpowiedz
@chigcht warto dodać, że Tusk dostał za swoje po tym co #!$%@?ł. Wbrew temu co mówicie, został zniszczony w każdych mediach. Nawet ten jak to nazywacie, proPOski TVN go zniszczył, a wasza "ukochana" Monika Olejnik go tam zgrillowala, że chłop się prawie popłakał z bezsilności na wizji. No ale przecież teraz jest lepiej, jak PiS używa najbardziej zaawansowanych systemów szpiegowskich do inwigilowania prasy i sztabów wyborczych opozycji to jest luzik bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chigcht: to drogie się te 24 grosze zrobiły, skoro wywindowały ceny o 2 złote do góry na litrze.
ALE no tak, to jie ma znaczenia, pegazus to w ogóle nie istniał, elektrownia atomowa spoko sprawa i ogunie już prawie gotowa, tak jak fabryka aut elektrycznych pod Jaworznem, co nie?

Z resztą #!$%@? co ja odpisuje pisowskiemu trollowi, jak on i tak nie zrozumie. W domu mam przecież to samo, powiesz,
  • Odpowiedz