Wpis z mikrobloga

Z cyklu znaleziska które nie zestarzały się najlepiej:
"Putin to większe zagrożenie dla Europy niż ISIS" - Soros.
Polecam poczytać komentarze. Pozwolę sobie zacytować kilka z tych najbardziej plusowanych:

Jak Soros kogoś nie lubi to ta osoba ma u mnie plusa z automatu :)

Jak ten stary ganster moze kogokolwiek opiniowac.

Skoro Soros tak mowi, to trzeba zaczac zarliwie wspierac Putina... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co za różnica kto rządzi Rosją? Rosyjska polityka niewiele by się zmieniła gdyby ktoś inny ją prowadził, ich interesy by się nie zmieniły (chyba, że sam Soros by im prezydenta wybrał( ͡° ͜ʖ ͡°))

To już wiemy z kim trzyma Soros i kto jest przeciwko niemu. Warto dobrze żyć z Putinem, na pewno lepiej zaufać Putinowi niż Żydowi


#ukraina
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podejrzewam, że wśród skrajnych pro i anty PiS również znalazłoby się trochę trolli.


@papaj_21_37: Na pewno wspierają obie strony, grając na podziały wewnętrzne. Widać to przy okazji takich większych wydarzeń, jak choćby ta wojna.

Dzięki temu przynajmniej mogłem zweryfikować, że kilku prawaków/lewaków to nie są ruskie trolle, tylko mają po prostu trochę oderwane od rzeczywistości poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo nawet Navalny ma taki same poglądy na temat imperialnej Rosji jak Putin


@bluehead: Nie, nie ma. Agresji na Ukrainę jest przeciwny. Udowodnij jakoś tę tezę (używaną przez ruskie trolle do dyskredytacji Nawalnego).

@mazaq1: Ja generalnie mam rację. Tyle że mi się już nie chce nawalać na głównej.
  • Odpowiedz
Udowodnij jakoś tę tezę (używaną przez ruskie trolle do dyskredytacji Nawalnego).


@Andreth: Nie jest taki sam, ale mocno wątpliwe wypowiedzi już jak najbardziej mu się zdarzały. Ukraińców w 2014 wyzywał od chachłów, uczestniczył w marszach Imperium Rosyjskiego, organizowanych przez równie urocze środowiska, jak nasz Marsz Niepodległości, o Krymie zaś wypowiadał się po rosyjskiej inwazji z 2014 w sposób, który jednoznacznie wskazywał na konieczność pogodzenia się z utrzymaniem go w
  • Odpowiedz
typowi husarze, wszędzie widzą spiski, lewactwo i Żydów, ten naród nie nadaje się przecież do Europy, mentalnie to ten sam poziom co ruscy z których się nabijają xD


@spike10: jakim procentem społeczeństwa mogą być tacy żarliwi husarze? 5%, 10%, 15%?

Każde społeczeństwo ma jakieś grupy fanów teorii spiskowych itp. USA ma swojego szura Alexa Jonesa, my mamy prorosyjskiego Korwina czy innych ludzi z tego środowiska oraz tutaj taką husarię. Nie
  • Odpowiedz
@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa: Dzięki za merytoryczną odpowiedź. Ale to dalej nie oznacza, że "ma taki same poglądy na temat imperialnej Rosji jak Putin" (Putin, sądząc z jego wypowiedzi, uważa się za wcielenie Iwana Groźnego, Piotra Wielkiego i Stalina wjednym). IMO oznacza, że jest politykiem.
  • Odpowiedz
@Andreth: Owszem, jest politykiem. Charyzmatycznym, odważnym i uczciwym politykiem. Politykiem o poglądach, jakich Robert Winnicki z Krzysztofem Bosakiem by się nie powstydzili. A przez to bardzo niebezpiecznym. Prawdopodobnie, mimo wszystko, byłby postępem w stosunku do Putina. Ale nie widzę powodów, by traktować go z większym zaufaniem, niż innych radykałów. I na pewno hipotetycznej Rosji pod jego przywództwem (w co po prawdzie nie wierzę) nie należałoby traktować inaczej, niż Rosji wycofującej
  • Odpowiedz