Wpis z mikrobloga

Poszukuje jakiejś fajnej aplikacji do prowadzenia budżetu domowego wraz ze wspoldomownikami (wszyscy iOS). Chodzi mi o coś w stylu - mam dodane swoje prywatne konto i współdzielone z innymi, mogę dodawać za co płaciłem swoją kasa a za co wspólną. W tym wspólnym mam live widok kto ile wydal. Najlepiej z jakimś przyjemnym interfejsem. Liczę się z tym ze trzeba wszystko wpisywać ręcznie. Chce mieć większą kontrole nad wydatkami domu :) Macie coś do polecenia? #ios #apple #aplikacje #finanse #budzetdomowy
  • 17
@Nie_znany: Tak robiłem do tej pory ale nie jest po prostu zbyt wygodne, zakładam ze w apce szybko na tel wciskam np dział "spożywcze" i dodaje kwotę. Myślę ze da się to jakoś łatwiej ogarniać
@corran11: A to szanuje :D ja po każdej transakcji dostaje SMS i mniej więcej wiem jak ten hajs płynie. Ale najistotniejsze to po prostu pilnować się samemu z wydatkami
@pieczywowewiadrze: to właśnie sprawdzę, tylko nie do końca mi chodzi o rozliczanie sie miedzy domownikami, bardziej o trzymanie ręki na pulsie nad wydatkami i potem np raz na miesiąc jakaś analiza typu wydatki na żywność, na auto itd