Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Jak nic nie pamięta? Jeśli nie pamięta to nie jest juz sobą, jest bez tożsamości to równie dobrze możnaby zniknąć i byłoby to samo z perspektywy życia na Ziemi chyba że można sobie przypomnieć.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jak nic nie pamięta? Jeśli nie pamięta to nie jest juz sobą, jest bez tożsamości to równie dobrze możnaby zniknąć i byłoby to samo z perspektywy życia na Ziemi chyba że można sobie przypomnieć


@Disscord93 No tak. Gdyby to logicznie rozpatrywać to po drodze są jeszcze pytania w stylu w jakiej formie by trafił do tego nieba. Czy by miał w ogóle uszy i wyglądał jak człowiek czy był by
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Myślę że dusza wyglada podobnie do ciała za życia najczęściej tak jak za młodu czyli wtedy kiedy najlepiej się człowiek czuł z tego co wyczytałem z jakichś wizji objawień ludzi
  • Odpowiedz
Myślę że dusza wyglada podobnie do ciała za życia najczęściej tak jak za młodu czyli wtedy kiedy najlepiej się człowiek czuł z tego co wyczytałem z jakichś wizji objawień ludzi


@Disscord93 a jak umrze np. noworodek? I nie ma okazji się dowiedzieć jak się czuł poza przeżytymi 2 miesiącami? A jak by przyjął postać lvl 20 to jak go potem matka pozna na spotkaniu wszystkich po końcu świata?

Moja mama twierdzi, że
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Myślę że dla takich małych dzieci jest osobna kategoria i mają świadomość dorosłego ale w postaci dziecka, anioły czasem się tak ukazywały i Bóg też a może można wyglądać tak jak się chce, jak człowiek czuje się najlepiej.
  • Odpowiedz