Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela:na razie jest mocno konserwatywny w preferencjach i ze Shreka przerzucił się na Auta, także dialogi z kolejnej bajki już prawie znam na pamięć.

Nie żałuję, bo prostu kreatywny dzieciak i wolę jak kmini sam niż siedzi przed ekranem (chociaż i tak średnio siedzi, bo się bawi w "nudnych" momentach)

Czasami "zmuszam", stosując przekupstwo, żeby zjadł, ale ogólnie jak dziecko już raz pozna magię słowa "nie" to potem chętnie go używa.
  • Odpowiedz
@moll:

na razie jest mocno konserwatywny w preferencjach i ze Shreka przerzucił się na Auta, także dialogi z kolejnej bajki już prawie znam na pamięć.

Aż mi przypomniałaś, że też byłem takim dzieckiem co w kółko to samo oglądało xD Pamiętam nawet kiedyś jak w wypożyczalni kaset( #staredziadycontent ) trułem matce żeby mi wypożyczyła jakąś bajkę, co ją już widziałem 10 razy jak wcześniej była wypożyczone. Biedna mamuśka pytała mnie z
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: do swoich się ma cierpliwość i całą resztę, na obce reaguję różnie XD

@WielkiNos: nawet pół roku w tym wieku to kosmos różnica. Mamy tu w sąsiedztwie pół roku starszego i pół roku młodszego i widać, że to zupełnie różne fazy rozwoju
  • Odpowiedz
nawet pół roku w tym wieku to kosmos różnica. Mamy tu w sąsiedztwie pół roku starszego i pół roku młodszego i widać, że to zupełnie różne fazy rozwoju


@moll Każde dziecko ma inaczej. Ja np. ostatnio widziałam takiego chłopca 2,5 i 3 i prawie nie zauważyłam między nimi różnicy.
  • Odpowiedz
@moll:

do swoich się ma cierpliwość i całą resztę, na obce reaguję różnie XD

No nie wiem, nie wiem, mało to rodziców szlag trafia na swoje dzieci? xD Nie zamierzam w każdym razie sprawdzać prawdziwości tej tezy, dzieci mieć oboje z różową nie chcemy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zależy od dzieci pewnie. Tutaj jednak widać, że każdy z chłopaków na innym lvlu, chociaż im bliżej 3 lat, tym bardziej się to zaciera

@Zgrywajac_twardziela: i nie namawiam. To jednak powinna być własna, nieprzymuszona wola. Bywa ujowo, często jest fajnie, ale nie powinno być na pewno na siłę
  • Odpowiedz
większość niebieskich i różowych na tym portalu jest fajna


@Sandrinia: czy na pewno siedzimy na tym samym portalu? xD gdzie królują tagi typu przegryw i zjebpill
na pewno jest dużo fajnych ludzi tutaj (i mężczyzn), ale połowa to degeneraci, którzy powinni zostać usunięci ze społeczeństwa w trybie natychmiastowym
  • Odpowiedz