Wpis z mikrobloga

@normanos: jeździłem wszystkimi 3, wieloma egzemplarzami. Pracowałem w wypożyczalni samochodów. kie są spoko ale te ich skrzynie nie są najlepsze, już po 30kkm zaczynały sie gubić. Mazdy bym nie chciał bo lubie turbobenzyny, natomiast astra 1.6turbo w automacie to #!$%@? rakieta, fajna fura ale z rynku wtórnego może być trochę poflotowych. Kupując używany automat zawsze mam schizy o to jak było dbane bo AT łatwo zajechać a koszta napraw szczególnie przy
może być trochę poflotowych


@ToJaTwojMorderca: fakt ale to raczej te ultra biedaki (enjoye) których pełno, raczej we flotach nie jeździło nic przyzwoicie wyposażonego.

przez chwile myślałem o auris ale w sumie jest najbrzydsza z tych wszystkich + w ogóle toyoty są (dla mnie) brzydkie, dziadkowe ;)
@normanos: jak chcesz automat z rynku wtórnego to bierz Mazde, tam jest hydro. Po programie wychodzą na okolice 180 koni i jest już czym jeździć, natomiast Ceed w golasie to znaczy że po wypożyczalniach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) W tym przypadku, najlepiej szukać M + Business Line i wyżej. Skrzynie DCT to
@normanos: no to inna sprawa czy się podoba czy nie, kwestia gustu. Wg mnie żodyn z tych samochodów nie jest szczególnie piękny ani dupy nie urywa pod względem jazdy więc szukałabym tego co jest tanie i bezproblemowe na codzien :) toyota wygrywa bezawaryjnością, niskimi kosztami eksploatacji i spalania. Jak chcesz się o tych autach więcej dowiedzieć to pogadaj z taryfiarzami w swoim mieście :)
najlepiej szukać M + Business Line i wyżej.


@jejfan1: niestety eLek jak na lekarstwo, praktycznie brak, jedna mi uciekła. Same Mki wszędzie. Ale prawda też taka, że L nie mają aż tyle więcej żeby to jakieś spektakularne było. np. trochę śmieszne, że L nie ma ani grzanej dupy ani kiery :O
@normanos: nie wiem jak w KIA z tamtych roczników ale w i30 był pakiet winter za 1000 cebulionow - grzanie dupy i kierownicy, trzeba było być niespełna rozumu żeby tego nie dokupic. Ale szczególnie z grzaniem kierownicy to 90% kupujących myśli "na #!$%@? mnie ten kaktus", trzeba parę zimowych dni pojeździć z grzaniem kiery żeby to docenic
@normanos: od listopada woże sie kia ceed gt, przebieg 55k, póki co kompletnie żadnych problemów. W gt wyposażenie bardzo dobre, nawet alcantara na fotelach. Do 70k na pewno bys taka kupil chociaz bardzo malo ofert jest.
Plastiki w srodku miekkie ale niestety hałasują, moze kwestia tego ze gt jest strasznie sztywny. Kia moim zdaniem przecietny bagaznik. Jak nie czujesz potrzeby jezdzenia szybko to bierz mazde, bedzie dobrze wyposażona, bezawaryjna i wygodna.