Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 36
367 000 + 43 = 367 043

Wczorajsze, pojechałem zebrać parę kwadratów (wpadło 6) w Krakowie. Odkąd się wyprowadziłem za miasto rzadko zaglądam do niego gdzieś dalej niż obrzeża, ewentualnie okolice Wawelu, a wczoraj zahaczyłem o północ i centrum.
W drodze powrotnej podjąłem złą decyzję i pojechałem koło Wawelu. Masakra, przejść było ciężko, a co dopiero przejechać, dobrze, że to tylko kawałek. Nie polecam :)
Poza tym nie za fajnie się jeździ po mieście, w niedzielę to chyba i tak jeszcze spoko, bo mały ruch, ale ogólnie infrastruktura nie zachęca. Niby są ścieżki, kontrapasy i tym podobne udogodnienia, ale co chwilę światła, przejścia, a w centrum masa ludzi.
Aczkolwiek miło czasem zobaczyć coś więcej niż pola, domy i lasy - może się podobać, tylko trzeba wybrać dobry czas i trasę :)
Nie zrobiłem ani jednego zdjęcia :)

Max square: 16x16
Max cluster: 311
Total tiles: 423

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #kwadraty

Skrypt | Statystyki
  • 4
ale ogólnie infrastruktura nie zachęca. Niby są ścieżki, kontrapasy i tym podobne udogodnienia, ale co chwilę światła, przejścia, a w centrum masa ludzi.


@Alpha_Male: wlasnie dlatego wole jak nie ma infrastruktury, bo mozna szybciej dojechac do celu. Jak tylko moge to omijam drogi gdzie sa sciezki bo tylko to utrudnia zycie.W obecnym wykonaniu sciezki maja sens na dwupasmowych drogach na ktore jest strach wjechac w miescie.