Wpis z mikrobloga

Najlepsze okulary na rower do 200 zł to? Po przeglądnięciu allegro nic nie wiem. Rockbrosy jedni wychwalają, inni hejtują. Jeśli dobrze rozumiem to z takim budżetem nie warto pchać się w fotochromy bo będą słabo działać. Takie mi się podobają, ale nie znalazłem zbyt wiele informacji, a nie będą kupował tylko dlatego, że mają ładny kolor ;)
https://allegro.pl/oferta/okulary-rowerowe-alpina-bonfire-turkusowe-a8687471-12154835933?fromVariant=12154836013
#rower
  • 8
  • Odpowiedz
Rockbrosy jedni wychwalają, inni hejtują.


@naplantach: Rockbrosy to gówno. Jeżeli miałeś kiedykolwiek na nosie lepsze okulary (niekoniecznie sportowe) to wiesz w jednej chwili, że to gówno. Kiepska jakość szkieł, mnie osobiście gniotą za uszami i ogólnie są niewygodne. Sam jeżdżę w nie-rowerowych teraz XD
  • Odpowiedz
@naplantach: już szczerze mówiąc dużo lepiej mi się jeździło w okularach z Decathlonu, jakość szkieł też może nie powala, ale przynajmniej wygodniejsze na głowie. Moim zdaniem okulary trzeba przymierzyć, żeby pięć razy nie odsyłać.
  • Odpowiedz
@naplantach: Musisz wziąć kask i iść do sklepu i coś przymierzyć bo każdy ma inną głowę i cos wygodnego dla innych może być nie dla ciebie. A jak chcesz przycebulić to w tym sklepie zapisujesz model i zamawiasz w necie.
  • Odpowiedz
@naplantach: no ja miałem własnie kombinacje kozackich jak sie okazalo okularów Salice i kasku Abus Viantor , totalnie ze sobą to nie spasowało bo ucisk na oksy a oksów na uszy był okrutny , ostatecznie kask Giro rozwiązał sprawę :) moim zdaniem przy głebokich kaskach odpadają okulary.
  • Odpowiedz