Wpis z mikrobloga

brak energii wynika często ze spożywania alkoholu,braku aktywności fizycznej,złej diety. Ale ludzie i tak będą mówić że to wina pracodawcy, braku pieniędzy,braku partnera itp


@NieSluchamSieMam: Tutaj chyba chodzi o to ze jest poniedzialek a Janusz idzie do kolchozu gdzie wykonuje zmudna fizyczna prace. Przeciez w weekend Janusz zywy jak nigdy jak nigdy zapyla w ogrodzie czy na dzialeczce, a browary, brak diety i aktywnosci fizycznej oraz seksualnej takie same i w
@NieSluchamSieMam Nie zawsze temat jest tak płytki, choć często tak to wygląda. Mając więcej na głowie niż etat i bliska rodzina, jakieś problemy zatruwające głowę można dojść do wyczerpania. Nie każdy pracuje 8-16 pn- pt, a po pracy jego jedynym obowiązkiem jest ogarnąć dom. Niestety znam to ze swojego doświadczenia.

Co nie zmienia faktu, że wiele osób, które kojarzę narzekają, a czynią właśnie tak jak napisałeś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dizzy126 nie wiem. Nie czuję się specjalistą aby odpowiedzieć co może być przyczyną braku energii. Pomijam tu choroby psychiczne typu depresja ale czynników wpływających na "nie chce mi się" jest wiele. Jeżeli utrudnia ci to życie to pierwszy krok to badania krwi i moczu, później lekarz może zlecić badania hormonów, np tarczycy.
Drugi czynnik to praca ,która mamy wykonać.Jest wiele zadań, które mogą być dla nas stresujące, np wizyty w urzędzie skarbowym
@NieSluchamSieMam: mam depresje stwierdzona przez psychiatrę, wyniki krwii gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie pisze, że przez depresje bo mi się wydaje tylko dlatego, ze ją mam potwierdzoną. Ale fakt, braki różnych składników mogą wywołać takie objawy jak zmęczenie czy brak energii