Wpis z mikrobloga

@baton967: Moim zdaniem szkoda poeniędzy, aby wynajmować od jakiego junusza. Lepiej za te pieniądze kupić złotą monetę, potem następną i trzymać te pieniądze na wkład własny. Rzeczywiście wyprowadzenie się jest super, ale tylko gdy będziesz mieszkać z kimś. Samotne wynajmowanie mieszkania jest bardzo drogie.
@damian-powazka98: no już tak miałem xddd nie polecam. no to mieszkanie całe to będzie jakieś 1,5k u mnie + drugi raz tyle kaucja... To dwa miesiące popracuje odłożę całość i wtedy jazda. Ja mam ten komfort że rodzice zawsze mi pomogą w razie czego, ale ja nie chcę ich pomocy
@baton967: No to wiesz, , zaprzeczasz sam sobie. Twierdzisz że rodzice mają hajs i co pomogą w razie czego ale ty tego nie chcesz. Jednoczesnie jak przyjdzie ci do czego nie odmówisz. #!$%@? zachowanie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo doceniasz albo nie, po co liczysz potem na hajs.
Nie mówię, że to złe, ale wydaje mi się że trochę to bagatelizujesz. Bo tutaj mówisz, że chcesz #!$%@?ć, a
@baton967: No ale mieszkasz z rodzicami, tak? Nie wiem jak u Ciebie, u mnie lodówka jak mieszkałem z rodzicami była wspólna. Więc jedzenie odpada nawet jeśli zarabiasz 2,4k to w miesiąc odejmując swoje potrzeby to jest maks 500 zł. Tak mi się wydaje. Masz większe potrzeby prócz jedzenia na kwotę 500 zl? Jeśli nie to do października masz 1,9k * 5 czyli 9,5k.
@baton967: No to masz 8,6k. To i tak spoko start na jakąś kawalerkę o ile nie w "topowym" mieście na początek. Najważniejsze się wyrwać jeśli nie czujesz mieszkania z rodzicami. Na początku zawsze jest ciężko. Dlatego zaplanuj sobie to jakoś, żeby się nie obudzić z ręką w "nocniku".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@baton967: trzymam kciuki, ale ceny poszły tak do góry, że ja #!$%@?.
Tym niemniej, nic nie zastąpi spokoju ducha, jak wracasz na "swoje" i familia wie tyle, ile jej powiesz, co się u ciebie dzieje.
Natomiast zwracam też uwagę na losowych ludzi, jakich napotkasz, ja nigdy do takich szczęścia nie miałem, więc frustrację zastąpiłem frustracjami, ale może u ciebie będzie lepiej.
bo potem będziesz narzekał że ktoś rucha laski za ścianą a ty słyszysz to.


@damian-powazka98: lecz sie kamil, nie ma nic cudowniejszego niz jeczenie baby za sciana, nie musi byc wlasna XD niech sobie drze morde, komu to przeszkadza, chcesz spokoju to do domu starcow

pijaki pod oknem, zule w domu - no to tak ale baba? jeszcze bym zrozumial gdyby to byla czyjas matka jeczaca za sciana

bedziesz mial 30
@JoMaHaa: Wynajmowałem tanie mieszkanie (właśnie dlatego bo nie było umeblowane). "SALON" nie różnił się zbytnio od foty - jedyne co to dostawiłem stolik z ikei za 50zł pod tv. Szczerze to najlepszy okres mojego życia (jakieś 4-6miesięcy, potem się szarpnąłem na sofę i biurko :D).