Wpis z mikrobloga

Kolejny raport inwestycyjny - Maj'22 (sorry mirki za lekkie spóźnienie): To już dziesiąty raport z drogi do wolności! Od września 2021 roku dzielę się z Wami miesiąc w miesiąc progresem (a także i regresem) mojego portfela inwestycyjnego. Chcę być z Wami na dobre i na złe… a teraz mamy właśnie te złe. W maju znowu widzieliśmy mocne spadki, kilka ciekawych spółek wzrostowych takich jak Upstart straciło już 90% wartości od swoich szczytów. Mój portfel też nieźle ucierpiał schodząc poniżej 200 tysięcy pomimo kolejnej wpłaty.

Kolejny fajny miesiąc, taki nie za wzrostowy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Poprzedni miesiąc: 203 538,25 zł
Dołożyłem: +4000 zł (dopłata + podatek)
Ten miesiąc: 195 199,06 zł

Po więcej zapraszam do mojego podsumowania na YT.

Obserwój mój tag #wolnyarystokrata jeśli chcesz śledzić moją przygodę w dążeniu do #wolnoscfinansowa

#inwestowanie #inwestycje #gielda #finanse
wolnyarystokrataYT - Kolejny raport inwestycyjny - Maj'22 (sorry mirki za lekkie spóź...
  • 5
@wolnyarystokrataYT: nie słuchaj @czlowiekbutelka: w kwestii miniaturek. Najwięcej do powiedzenia mają zawsze ci, którzy najmniej się znają. To tak samo jak z tym #!$%@?, żeby nie prosić o łapkę w górę i suba, bo to rzekomo nic nie daje - daje i to dużo, konwersja jest zauważalna gołym okiem, ale jakiś dzban któremu te kilka sekund z jakichś powodów przekreśla merytorykę filmu będzie twierdził, że to bez sensu. Tak samo