Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Stwierdziłem że kupiłbym zegarek a nie mam o tym pojęcia. Na jakie marki zwrócić uwagę żeby to nie kosztowało milionów monet ale też żeby nie było najtańszym chińskim szmelcem?
#zegarki
  • 6
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IamHater: @Korax: w tym problem że nie wiem ile trzeba na taki żeby nie był tragiczny. xD Za 1k coś się znajdzie? Jak tak to powiedzmy że tyle.
A podobają mi się na pewno nie żadne elektroniczne tylko zwykłe ze wskazówkami, z jasną tarczą i paskiem z materiału czy skóry a nie metalową bransoletą.
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: Każdy kwarcowy zegarek za kilkaset złotych marki Seiko, Citizen, czy Casio sprawdzi się doskonale. Jeśli się da, to spróbuj znaleźć coś z szafirowym szkiełkiem (nie rysuje się, ale z mineralnym też tragedii nie będzie), a jeśli nie masz ogromnego nadgarstka, to nie przesadź z rozmiarem (40-42mm średnicy to max).
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: Ja tylko dodam że lepiej na wszelki wypadek i tak kupić zegarek na bransolecie a potem przełożyć (samodzielnie lub u zegarmistrza) na pasek, ponieważ paski są uniwersalne a bransolety nie i jeśli za kilka lat zmienisz zdanie, tak będzie łatwiej.
  • Odpowiedz