Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gh4stly: no tak, bo przecież bardziej się opłaca kupić gówno od WK niż odżywki, które są na rynku kilkanaście lat xD proch wymyślili, że nie zawiodłes się na ich produkcie? Każdy ich produkt można kupić taniej i z lepszym składem, wystarczy wybrać sprawdzoną markę, a nie płacić za gównotwór co powstał 2 lata temu
@CzipIDejl: nie nie chodzi mi to o odzywki bo z cenami to ich #!$%@? lekko, ale energetyk na propsie oprócz czerwonego bo smakuje jak najtańszy co był kiedyś w tesco, ubrania podobno bardzo dobre, nie mam sam ale dużo osób poleca.
@CzipIDejl: ja napisałem że nie mam, ale ludzie z otoczenia i internetu polecają i piszą że fajna jakość. Podobnie jest ze sławnymi markami, ktoś tworzy i narzuca sobię cenę to jest wolny rynek
@Gh4stly: aha, czyli nie mogę skomentować jak jakieś frajerzyny sprzedają zwykły tshirt za 120zł, a jego realna cena to 30? To może w ogóle przestańmy komentować zachowania ludzi. Przeszkadza ci, że rząd cie dyma na cenach paliwa? lol, baryłka tańsza a cena ta sama, wolny rynek, przedsiębiorczość, nie kupuj paliwa lolololo
@CzipIDejl: tylko ze koszulki od wk nie musisz kupić, a benzyna to już insza inszość, bo ciężej się funkcjonuje. I możesz komentować że coś jest dobre albo gówniane nikt ci tego nie zabrania.