Wpis z mikrobloga

Skonczylem dzisiaj single GTA 5. Jakie to jest przehajpowane gowno. Slaba fabula i do tego podzielona na 3 postacie co daje negatywny rozwodniony efekt. Pod wieloma wzgledami gorsze od poprzednich czesci. NPC panikuja i uciekaja bo stoje na chodniku, auta wjezdzaja mi pod prad albo zmieniaja ciagle pas ruchu. Pojechalem za straza pozarna na sygnale to sie okazalo ze zatrzymuja sie na czerwonym swietle. Pojazdy maja w dupie sygnaly dzwiekowe z radiowozu wiec sobie tylko wyje bezsensu.

Na poczatku wow bo 3 rozne charaktery ktore szybko okazuja sie plytkie i nijakie to samo tyczy sie reszty postaci. Na koniec gry dowiedzialem sie ze w tej grze sa jacys antagonisci. Mnostwo niewykorzystanych miejsc np. wiezienie. Jak zobaczylem ten zaklad karny i jak blisko jest Trevora to myslalem ze bedzie zajebiscie a tu tylko komunikaty zebym omijal przestrzen powietrzna. Ostatnie misje nie sa satysfakcjonujace.

Przeszedlem to na lacznie 75%. Dobrze ze dostalem to od Epica za darmo bo jakbym za to placic to bym sie #!$%@?. Jak sobie przypomne gdy na premiere znajomy byl nieprzytomny bo dniami i nocami #!$%@? w GieTeA to mnie w zoladku skreca a sa jeszcze ludzie co caly czas to kupuja w dziesieciu egzemplarzach na rozne konsole.

Trzepia kase na frajerach z online. Ni #!$%@? nie czekam na 6 czesc bo nie warto.

Zmarnowamy potencjal i bezjajeczny szajs.

5/10

Taka jest moja prawda gier.

#gry #gta #gtav
sops - Skonczylem dzisiaj single GTA 5. Jakie to jest przehajpowane gowno. Slaba fabu...

źródło: comment_1654437136wCMhgqh8lUxpyFYvxlqPVH.jpg

Pobierz
  • 47
@sops: Mam dosyć podobne przemyślenia do twoich. Oprócz tego moim zdaniem problemem jest to, że w grze jest tylko jedno duże miasto. Niby mapa jest spora i możemy wyjechać z Los Santos i pokręcić się po wioskach ale nie ma to większego celu. Brakuje takiego poczucia, że nasza podróż za miasto ma jakiś większy cel.
@BlackFett: Rozwiniesz?
@inzynier_robert: I co z tego? To przed 2013 rokiem gry byly nudne? Przeciez ja nic nie mowie na temat grafiki a krytykuje fabule, nude i brak mechanik z poprzednich czesci. Nie z nastepnych czesci a z poprzednich. Starsze gry rowniez z tej serii mialy lepsza historie i ciekawsza rozgrywke¯\_(ツ)_/¯
@sops: misja z wiezieniem jest - w online - i jest niezla. Gdyby nie rozwodnienie z powodu rozbicia kontentu miedzy Online i SP i beznadziejny system lobby (co powoduje, ze nawet przejscie rzeczy w Coop to katorga) wrazenia i spojnosc bylaby duzo lepsza.