Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Wodze co roku coraz większe bajty. Niedługo będzie "sprzedaliśmy dom by zrobić wesele, a w kopertach dostaliśmy 5 mandatów i 4 wezwania do zapłaty od gości"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JanRouterTrzeci: ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież takie arty nawet pewnie niepodpisane to baity

@krecik000: z jednej strony tak. Z drugiej znam kilka osob, ktore wydaly, glownie pieniadze rodzicow, na wesele w kwocie 60-70 tys. Wiec kwota 100 tys. tez by mnie nie zdziwila, gdyz te wspomniane nie byly bardzo pokazowe.
  • Odpowiedz
@krecik000: nie "pewnie" tylko na 100%. Był swego czasu artykuł w necie dot. tego portalu "polki.pl". Tam ktoś z wewnątrz opowiadał, że taki jest ich pomysł na stronę - tworzyć takie historie, które prowokują do klikania i komentowania. Nie wiem jak w ogóle ktoś sobie wyobraża, że jakaś "czytelniczka" faktycznie miałaby chęci rozpisywać się obszernie i opowiadać o sprawach typu "zdradziłam męża ale czuję się z tym dobrze bo on za
  • Odpowiedz
No i co z tego że bait? Ma dużą wartość edukacyjną. Przeczyta jedna z drugą i jest cień szansy że im w głowach zaskoczy że to strata pieniędzy.
  • Odpowiedz