Wpis z mikrobloga

#trojmiasto #gdansk #gdynia
Wczoraj korzystając z ładnej pogody postanowiłem dać szansę komunikacji miejskiej i zostawiłem auto w garażu. Wniosek jest jeden: komunikacja miejska to gówno, nie dość że nie da się dojechać w przewidywanym czasie to jeszcze o komforcie jakimkolwiek można zapomnieć. Autobus się spóźnił o 2 min, przez co uciekła mi SKM, a następna za 30min i jeszcze do tego była spóźniona o kolejne kilka minut. Jazda komunikacją gdy masz auto to zabawa dla masochistów.
  • 53
@El_Trufel czas? Jak porównuje ile zajmie mi np. powrót autem z centrum Gdańska o godz. 16 to zyskuje 20min. Do tego zdrowie, sylwetka, kondycja. Brak marnowania czasu na szukanie miejsca do parkowania. Zakupy, żaden problem, plecak i sakwy mogę dodatkowo załadować.
Są miasta, w których komunikacją jeździ się ciężko, jak właśnie trojmiasto, GOP (katowice i okolice). Ale są też takie, w których szybciej dojedziesz komunikacją (np Warszawa)


@kanclerz_krolestwa_paprotnikow: Nie wiem na jakiej trasie musiałbym jechać i co by się musiało po drodze #!$%@?ć, żeby kkomunikacją było w Warszawie szybciej. Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakieś przejazdy po centrum typu Złote Tarasy -> Arkadia w godzinach szczytu , ale do centrum