Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym zacząć grać w pokera. Coś tam kiedyś grałem ze znajomymi ale chciałbym podejść do tego poważniej. Możecie polecic jakieś książki, które warto przeczytać? Mam jeszcze parę zł na bet365 warto tam grać w ogóle?

Pozdrawiam :)

#p---r
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bororo:

nie graj tylko na micro stawkach 0.01/0.02 czy nawet czasem 0.02/0.05 bo tam poziom jest podobny jak w grach na fake money czyli alliny z d--y i jakieś zagrania z kosmosu*

Ja gram na ftp. Wpłać z 10 dolców i wejdź na 0.02/0.05 albo 0.05/0.10 i ucz się :P

*Kiedyś była promocja że dawali 50 dolców za darmo. Znajomy wszedł na 10/20$, z-----ł allina i zgarnął 100 dolców :D
  • Odpowiedz
@ffff:

i sie g---o nauczy bo na nl2 grają debile. 10$ to nie jest kwota na start, ale lepiej p-------ć 10 niż 50, i ewentualnie później sobie dopłacić

Zawsze też może freerole grać, tam pierwsze 15 minut to też gra z debilami, ale później jak się uspokoją alliny to zaczyna się normalny p---r
  • Odpowiedz
@rdy: lepiej zaczynać niżej bo wtedy błędy mniej kosztują, i oczywiście na nl2 można się nauczyć solidnych podstaw. Nie wiem co się uparłeś tych debili, przecież to dobrze że są bo to na nich najłatwiej zarabiać.
  • Odpowiedz
@ffff:

chodzi mi bardziej o to że jak wejdzie na 05/010 i wyższe to przyzwyczajenia z niższych gier zagrywek ludzi typu:

Sprawdza cały
  • Odpowiedz
@rdy: jak komuś przychodzi do głowy all in z 27o to kariery nie wróżę nie ważne gdzie zaczynał. Można sobie wyrobić błędne nawyki, ale można też grać z głową na nl2.
  • Odpowiedz