Wpis z mikrobloga

@mxdsx: sorry ale jak twoje CV ma błąd już w numerze to dam sobie rękę uciąć, że ma i dalej.

Więc jeśli aplikujesz do jakiejś pracy umysłowej to sorki ale z błędami jesteś skreślony za niechlujność.

cv to wizytówka, to twoje pierwsze wrażenie, ma być jak najlepsze.
  • Odpowiedz
@mxdsx wysłałem 50-60 cv, głównie przez pracuj.pl, aplikacje otworzono w 10 przypadkach (przychodzą powiadomienia o otwarciu zgłoszenia itp zmianach statusu). Większość ofert, do których aplikowałem dalej wisi w internecie, albo ponownie została dodana (również dostałem powiadomienie), mimo że minęło 3 miesiące.

Ja naprawdę nie wiem, czy te filmy (niby zweryfikowanie) robią sobie jaja, sprawdzają zainteresowanie, działy HR udają, że coś robią, czy zwyczajnie zbierają dane osobowe, a potem opychają na lewo. To
  • Odpowiedz
Mordo nie jesteś jedyny xD Na początku kariery poszukiwacza pracy wysyłałem pusty szablon i dziwiłem się na brak odpowiedzi xd(zapisałem pusty szablon pod nazwa swojego CV i po prostu go załączyłem automatycznie nie sprawdzając zawartości xddddd)
  • Odpowiedz
@Cephalopoda_Ammonoidea: Maja cię w dupie. U mnie było podobnie. A potem telefon po 3 miesiącach jak już dawno znalazłem dwukrotnie lepiej płatna prace o kompletnie innym zakresie obowiązków(ale dalej w it).

I te pytania czy jestem jednak zainteresowany po tym jak im mówiłem moje job description i pensje obecną xD

W HR rzadko kiedy pracują światłe indywidua. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mxdsx ziomek 4 razy wysłał CV do jednej firmy i się #!$%@?ł, że nie oddzwaniają, a mu zależało na niej. XD okazało się, że podał zły numer, za 5 razem się udało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz