Wpis z mikrobloga

Bądz mną rok 2020 Styczeń kompletna #!$%@? zniszczona przez alkohol i dragi ledwo 2.5kg na biceps i 5kg na klatke i barki miesiąc uczenia się #!$%@? zrobienia 1 pompki waga wtedy 82 przy 186 zgarbiona sylwetka na maksa.
Rok 2022 Maj po 2 latach #!$%@? udało mi się w końcu osiągnąć 90kg na ławie płaskiej przy wadze 92kg i 188cm sylwetka w #!$%@? naprawiona 0 garba oczywiście naturalnie wszystko.
Musiałem to napisać bo daje mi to w #!$%@? satysfakcji co ze sobą zrobiłem.
Pozdrawiam również Pana M który się ze mnie śmiał a po 2 latach zamknął morde również Pana D który mnie zawsze dopingował oraz dwóch Panów S którzy mnie wszystkiego nauczyli całej techniki.


#mirkokoksy #silownia
  • 9
@tabaluga88: Ćwiczenia same.W pewnym momencie miałem tak wzmocnione mieśnie grzbietu że podnosiłem sztange 60kg do wiosła i jak mi coś w plecach jebło to automatycznie nastawił mi się kregosłup jakimś cudem tak mi powiedział fizjo no i od tamtej pory ani razu się nie garbie nawet przy laptopie,komputerze.
A i dodam że po tym wydarzeniu nie mogłem prawie chodzić i schylać się przez 5 dni myślałem że zostałem kaleką a tu