Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: Wydaje mi się że z dzieckiem zawsze powinno się iść do toalety jakiej płci rodzic jwst, ergo mama z chłopczykiem do damskiej, tata z dziewczynką do męskiej, ale w sumie to się nie znam bo dzieci nie mam a siostrę zawsze wysyłałem do tej dla niepełnosprawnych
  • Odpowiedz
@Itslilianka: według priorytetów
1) dla rodzinnej lub dla dzieci
2) dla niepełnosprawnych
3) do męskiej bo nikt na mnie krzywo nie będzie patrzeć a dziecku to wisi
4) do żeńskiej w ostateczności

Jak lejesz do pisuaru to się chowasz a nie stoisz z benkiem na wierzchu
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Ja sie laduje z corka do meskiej. Przy pisuarze sie stoi tak, ze penisa nie widac. Poza tym nie wychowuje ja na swietojebliwa i widok penisa nie wywoluje w niej dziwnych reakcji. Ot ktos w toalecie wyciagna siura - zadne aj waj.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: zawsze wchodzę do damskiej bo w sumie pisuary sa zazwyczaj czystsze.

Nigdy nie spotkałem sie z nawet głupim komentarzem kobiety co ja robie jako facet w damskiej toalecie.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Osobiście uważam, że lepiej iść do damskiej. W męskich są pisuary więc wystawiasz małe dziecko na oglądanie siurasów. W damskich są zamykane kabiny więc chłop nikomu krzywdy nie zrobi.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: @greenbong: Tyle lat już żyję na tym świecie, a nigdy nie widziałem benka innego faceta w toalecie, co Wy robicie w tych kiblach? :D

Ja w takiej sytuacji chodziłem z córkami do męskiej. Moją odpowiedzialnością było zadbanie o komfortowe warunki zarówno dla dzieci jak i nie stresowanie niepotrzebnie innych.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Jeśli jest na tyle mała że musi iść z ojcem to do męskiej. Wchodzą do kabiny i tyle.

Faceci mają #!$%@?.
Córka też ma #!$%@? bo jest za mała by się wstydzić.

Ewentualnie jak przedmówcy do toalety
  • Odpowiedz