Wpis z mikrobloga

@pr0pr: Okey xD musze sprawdzić aż i porownać z tym co mam od solarza. Może przy takich małych pierdołach tak wychodzi. Planowałam zrobić tak zabudowę garderoby. Znajomi tak kuchnię zrobili i wyszło im dużo mniej niż stolarze czy ikea. Ale każdy ma innych stolarzy i ceny tez sie zmieniają, więc może było taniej jak robili.
Możliwości konfiguracji ograniczają się tam do wymiarów


@srul2016: xD Ale zlecasz projektantowi zakontraktowanego z Ikea, gość przyjeżdża robi wymiary, jak trzeba to proponuje rozwiąznia jak przerobić półkę na szafkę i zrobić pod wymiar, pełna profeska, za projekt płacisz może 200zł (chociaż to cena jaką płaciłem z 6 lat temu xD). Potem te same chłopy co robiły mi projekt przyjechały montować i ogarneli to w 1 dzień.

Jak dla mnie bezkonkurencyjna wygoda
@budyn: To jest wielka kuchnia i dużo zależy jaka okleina + frezy. Mam do polecenia rewelacyjnego stolarza ale jestem przekonany ze cenowo będzie podobnie. Zawsze mogę dać namiar ale mimo wszystko dostajesz realna wycenę bo sam ostatnio robiłem kuchnię
@KochanekAdmina: Dokładnie. Przykładowo u Mietka z mojej okolicy idzie się do przedstawicielki Bluma, ona za darmo planuje układ funkcjonalny, szuflady, systemy etc, wraca się do Mietka z tym i on resztę ogarnia jak się chce.