Wpis z mikrobloga

@CzajkaRuchajka:

Dziadkowi juz dawno sie synapsy wypaliły.
A poza tym to pewnie jakiś dzieciak pisze na stażu, taki co teczke za szefem nosi.

Cos jak Krzyś Bosak za Giertychem.
Tylko jak Krzyś nosił teczkę to jeszcze twitera nie było.
  • Odpowiedz
@CzajkaRuchajka: @vateras131: @szarzujacyzajaczek: @DanyDwaBanany: chodzi o to, że dla anglojęzycznych Turkey to...indyk XD. Tak to brzmi fonetycznie. Turki od zawsze mają o to ból d--y i chcieliby to zmienić co jest logiczne. To jakby słowo "Polska" po angielsku znaczyło "krajzdyktyobsranygównem" albo powiedzmy "kurczak" i chciano by to zmienić by się tak Polska na świecie nie kojarzyła. Janusz jak widać tego nie pojmuje
  • Odpowiedz
przerost ego?


@CzajkaRuchajka: a to też - wynikające poniekąd z logiki, a poniekąd z przekonania o tym, że polityk za żadne skarby nie może przyznać się do błędu, bo po co komu polityk który się myli.
  • Odpowiedz
i brutalna logika


@malinq: a gdzie tutaj logika? Depozytariuszem, czy jakby chciał to powiedzieć JKM, "właścicielem" języka nie jest naród tylko znacznie mniejsze grupy społeczne, które danego języka używają. W grupach zaliczających się do narodu polskiego znajdziesz takich, którzy wychodząc na zewnątrz mówią, że idą na dwór i na pole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Akurat w kwestii Turcji nie wiem jaki ciąg logiczny miałby doprowadzić do jego wniosków. Bardziej miałem na myśli ze jego myślenie bywa do bólu logiczne, przez co wychodzą bardzo kontrowersyjne konkluzje w które logika karze mu wierzyć. Miałem, a nawet miewam podobne problemy dlatego wydaje mi się ze go rozumiem.

Przykład: Korwin powtarza ruska propagandę jakoby nie było dowodów na zbrodnie wojenne popełniane przez ruska armie.

Z naszego punktu widzenia jest to oczywiste, są nagrania, są potwierdzenia od organizacji
  • Odpowiedz