Wpis z mikrobloga

@CzajkaRuchajka: @vateras131: @szarzujacyzajaczek: @DanyDwaBanany: chodzi o to, że dla anglojęzycznych Turkey to...indyk XD. Tak to brzmi fonetycznie. Turki od zawsze mają o to ból dupy i chcieliby to zmienić co jest logiczne. To jakby słowo "Polska" po angielsku znaczyło "krajzdyktyobsranygównem" albo powiedzmy "kurczak" i chciano by to zmienić by się tak Polska na świecie nie kojarzyła. Janusz jak widać tego nie pojmuje
i brutalna logika


@malinq: a gdzie tutaj logika? Depozytariuszem, czy jakby chciał to powiedzieć JKM, "właścicielem" języka nie jest naród tylko znacznie mniejsze grupy społeczne, które danego języka używają. W grupach zaliczających się do narodu polskiego znajdziesz takich, którzy wychodząc na zewnątrz mówią, że idą na dwór i na pole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NicolasLatifi: Akurat w kwestii Turcji nie wiem jaki ciąg logiczny miałby doprowadzić do jego wniosków. Bardziej miałem na myśli ze jego myślenie bywa do bólu logiczne, przez co wychodzą bardzo kontrowersyjne konkluzje w które logika karze mu wierzyć. Miałem, a nawet miewam podobne problemy dlatego wydaje mi się ze go rozumiem.

Przykład: Korwin powtarza ruska propagandę jakoby nie było dowodów na zbrodnie wojenne popełniane przez ruska armie.

Z naszego punktu widzenia