Wpis z mikrobloga

Patrząc na te 700+ i całą reszte poważnie zastanawiam się czy nie znaleźć roboty za granicą. I odciąć się od tego miejsca. Mam wrażenie, że na tej mapie już nic nie zyskam
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaaban: no nawet jak patologia, to wrociliby po roku gdyby sie okazalo ze tam jest do dupy. A jednak siedza. Czyli patusom sie tam dobrze zyje
  • Odpowiedz
@marlow: Oczywiście, bo taka jest różnica pl vs zachód, że jak jesteś śmieciem to lepiej żyć tam. Jeżeli cokolwiek ogarniasz wyjazd to najgłupsze na co można wpaść
  • Odpowiedz
Znajomi z zagranicy często opowiadają jak to jest super i świetnie, a rzeczywistość nie zawsze taka jest. Tylko wstyd im się przyznać albo wrócić nie mają już do czego.


@Patryk4: a skąd wiesz jaka jest rzeczywistość? Ja wyemigrowałem i nie żałuję, jest fajnie, możliwości duże, ludzie normalni, a rząd nie odpie*dala takich akcji jak w Polsce. A, no i nie ma wojny za rogiem.
  • Odpowiedz
no nawet jak patologia, to wrociliby po roku gdyby sie okazalo ze tam jest do dupy. A jednak siedza. Czyli patusom sie tam dobrze zyje


@marlow: byłem na wyjeździe przez agencję, 95% to patusy. Ale jest im na pewno duuużo łatwiej niż w Polsce, agencja zapewni im pracę, transport, mieszkanie. Niczym nie musi się martwić, jak przećpa kasę to za tydzień wpada kolejna wypłata, nie musi nic planować i oszczędzać.
  • Odpowiedz
Znajomi z zagranicy często opowiadają jak to jest super i świetnie, a rzeczywistość nie zawsze taka jest. Tylko wstyd im się przyznać albo wrócić nie mają już do czego.


@KaWuSia89: Co plusujesz? Chciałaś się do czegoś przyznać? :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wookash071: w innych krajach też są takie programy i nawet więcej płatne.

@Wookash071: a wiesz ze za granica tez sa projekty socialne dla dzieci jak niemiecki kindegardy? Mam wielu znajomych za granica i nie widze zeby żyli na wyzszym poziomie niz ci co zostali w pl.


@Patryk4: @owsikalfred: no tylko za granicą do której się odwolujecie stać ich na takie projekty xD może jeszcze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wookash071: myślisz że za granicą aktualnie nie #!$%@? cen wszystkiego do góry?

@unstyle: no siedzę za granicą i jakoś specjalnie nie #!$%@?, dziwna ta zagranicą, nigdy nie postępuje tak jak wykopki chcą.
  • Odpowiedz
@Mave: uwazasz ze 24 najbogatszego panstwa na swiecie nie stac na projekty socialne? Swoja droga gdzie siedzisz za granica? Bo mam znajomych i rodzine w Belgii, Holandii, niemczech czy norwegii i wszysycy mowia ze ceny poszly grubo do gory.
  • Odpowiedz
@Mave: aha a czy przypadkiem Hiszpania nie raportowala juz w styczniu inflacji na poziomie 6,1procneta? Jasne ze nas nie stac na porjekty socjalnr jak w holandii ale na 500 plus mas stac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mave: aha a czy przypadkiem Hiszpania nie raportowala juz w styczniu inflacji na poziomie 6,1procneta? Jasne ze nas nie stac na porjekty socjalnr jak w holandii ale na 500 plus mas stac.

@owsikalfred: inflacja to nie jedyny czynnik wpływający na zmiany cen, to raz. Dwa, że inflacja to nie jest jakiś magiczny wskaźnik wynaleziony pół roku temu żeby usprawiedliwić kryzys w Polsce, tylko to normalna rzecz w wielu
  • Odpowiedz