Wpis z mikrobloga

@oba-manigger: Hulajnogi miejskie są własnościa firmy, a nie klientów więc jakim #!$%@? #!$%@? ze straży miejskiej holują te hulajnogi? Poza tym zeby zakonczyć przejazd ta hulajnoga to w aplikacji trzeba kliknąć w odpowiednie miejsce oznaczone jako "P" - czyli parking inaczej hulajnoga sie nie wyłączy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@userrrr:

Hulajnogi miejskie są własnościa firmy, a nie klientów więc jakim #!$%@? #!$%@? ze straży miejskiej holują te hulajnogi?


XDDDD

No tak, jak Panka na środku drogi zostawisz to też nikt nie może ruszyć bo ojej, prywatne. XD
  • Odpowiedz
I jeszcze jedno - to nie jest "samowola" władz miejskich tylko porozumienie z firmą która wypożycza hulajnogi - straż wiejska będzie nieprawidłowo zaparkowane pojazdy zabierać, firma da namiary na korzystającego z hulajnogi, a za "usługę" zapłaci użytkownik który źle zaparkował.
  • Odpowiedz
straż wiejska będzie nieprawidłowo zaparkowane pojazdy zabierać, firma da namiary na korzystającego z hulajnogi, a za "usługę" zapłaci użytkownik który źle zaparkował.


@mister_pink: I prawidłowo
  • Odpowiedz
@oba-manigger: z jednej strony faktycznie hulajki ludzie stawiają byle jak ale z drugiej, łysy mógłby się zająć czymś ważniejszym. Np. uchwałą krajobrazową. Kierowcom już skutecznie utrudnił życie więc teraz co, alternatywnym środkom transportu trzeba dla równowagi dowalić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Jak niby mandat przypiszą do ostatniego użytkownika skoro nawet jak będzie dobrze zaparkowana to śmieszki mogą zacząć ja przestawiać?

Pomysł za chwilę upadnie i zniknie, bo się w sądach nie obroni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tytanowy_Lucjan: też się nad tym zastanawiałem. Pewnie będą weryfikować zdjęcie, ale nawet jeśli zdjecie bedzie ok, a okaże się, że przestawił ją jakiś cymbał, to kto zapłaci za odwóz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jak niby mandat przypiszą do ostatniego użytkownika skoro nawet jak będzie dobrze zaparkowana to śmieszki mogą zacząć ja przestawiać?


Pomysł za chwilę upadnie i zniknie, bo się w sądach nie obroni.

@Tytanowy_Lucjan: dokładnie. Moim zdaniem odwołanie do sądu i wygranko.
Podchmielone śmieszki poprzestawiają hulajnogi, albo żuliki za browaka od strażnika miejskiego a ja mam potem płacić mandat? Takiego chu!
  • Odpowiedz