Wpis z mikrobloga

Wczoraj pisałem coś o zatęchłej wodzie ale sprostuje.

Wydawało mi się że wystarczy połączyć kropki. Stara woda + obrzęk dziąseł + gorączka = wypiłem jakiś syf. Ale gadałem z dwoma lekarzami wczoraj i z dentysta dzisiaj i nie mogą potwierdzić mojej survivalowej teorii:)

Gdyby z wodą było coś nie tak to by mnie bolał brzuch. Tak więc mam zapalenie dziąseł + mocne objawy grypy z gorączką. Dentysta powiedział że samo zapalenie dziąseł nie jest w stanie wywołać takiej reakcji organizmu, prędzej na odwrót. Czyli jakaś infekcja wirusowa lub bakteriologiczna w organizmie i jamie ustnej wywołała taki efekt.

Także nie wiem, jutro mi wpadnie w ręce płyn do płukania antybakteryjny. I będę miał antybiotyk od znajomej ale jeszcze nie wiem jaki dokładnie.

Jeszcze se przeczytałem że od e-papierosow są problemu z jama ustną a paliłem ostatnio w choy choć normalnie nie palę. Przypadek? Nie sądzę.

#stomatologia #zdrowie #gownowpis #coolstory #epapierosy
  • 4
po co antybiotyk do infekcji wirusowej?


@SkrytyZolw: a po co piernikowi wiatrak. Pisałem że nie wiem czy to wirusowe czy bakteryjne. W kazdym razie z antybiotyku rezygnuje bo już mi gorączka przeszła. A teoria z paleniem faktycznie naciągana.