Wpis z mikrobloga

Daily reminder
Brutalnego morderstwa na Nowym Świecie dokonał Polak Katolik z Jezusem na klacie, a nie jak twierdziły konserwatywno chrześcijańskie organizacje i politycy konfederacji ukraińscy uchodźcy.
Politycy tej partii próbowali zaszczuć naród polski swoimi ksenofobicznymi bzdurami.
#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli
Pobierz ItsGrN - Daily reminder
Brutalnego morderstwa na Nowym Świecie dokonał Polak Katolik...
źródło: comment_1654165414cNqNQj3nVsgT0en9utSN1P.jpg
  • 36
@ItsGrN: No i co?


@Kyrtkele: No i to, że Konfederacja i zgrupowania narodowców robiły politykę na kłamswiet, że to niby Ukrainiec niby jest zabójcą. A jak przyszło co do czego to nawet nie chcą przeprosić za ksenofobię. Tego dotyczy ten wpis. Bo:

powinien zostać chwast wyrwany jak każdy kto podnosi rękę na drugą osobę...


temu nikt tutaj nie zaprzecza.
Pobierz Kryspin013 - > @ItsGrN: No i co?

@Kyrtkele: No i to, że Konfederacja i zgrupowania...
źródło: comment_1654166018lqZ2QpdXYEouu2uxQcvk4w.jpg
Panowie szczuły jakieś śmiecie o IQ 10 a wy z tego robicie furorę i się jaracie jak pochodnia masakra :/


@Kyrtkele: Nie wiem czy mamy na myśli te same osoby, ale szczuły konkretne osoby z konkretnego ugrupowania partyjnego, które ma swoich posłów w sejmie a to już nie są "jakieś śmiecie o IQ 10". Przykład masz wyżej. Potem jak zwykle zabrakło im honoru i pousuwali szybciutko swoje wpisy. A jak zapytali
Pobierz Kryspin013 - > Panowie szczuły jakieś śmiecie o IQ 10 a wy z tego robicie furorę i si...
źródło: comment_1654166436K0lGDhOGPeq8zkYe0qPSIi.jpg
@ItsGrN: A czy on przypadkiem nie jest poszukiwany listem gończym? Ale nie wiadomo czy zabił? Bo z tego co wiem to 3os są poszukiwane. Chyba, że to jest nagrane.

Historia pisze różne scenariusze, bardziej skomplikowane niż nie jeden film akcji.
@ItsGrN: ja nie twierdzę to co mówi koriwin. Chciałem powiedzieć, że Twoje wpisy przypomniana mi podejście Korwina.

Oczywiście, że najprawdopodobniej zabiły to osoby poszukiwane listem gończym. Trzeba by sprawdzić jaki procent wystawionych listów gończych jest błędny? Może 10% i wtedy czym się będą różnic Twoje wpisy twierdzące, że to polak katolik zabił od tego, że Ukrainiec zabił?

Oba są przepełnione nienawiścią do grup społecznych. Nie możesz napisać, że poszukiwany jest listem