Wpis z mikrobloga

Daily reminder
Brutalnego morderstwa na Nowym Świecie dokonał Polak Katolik z Jezusem na klacie, a nie jak twierdziły konserwatywno chrześcijańskie organizacje i politycy konfederacji ukraińscy uchodźcy.
Politycy tej partii próbowali zaszczuć naród polski swoimi ksenofobicznymi bzdurami.
#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli
Pobierz ItsGrN - Daily reminder
Brutalnego morderstwa na Nowym Świecie dokonał Polak Katolik...
źródło: comment_1654165414cNqNQj3nVsgT0en9utSN1P.jpg
  • 36
@ItsGrN można robić takie daily remaindery jak sprawca będzie murzyn albo arab?


@Windows_98: można tylko chyba nie zrozumiałeś o co tu chodzi. Ten daily reminder istnieje tylko dlatego, że tak jak ty chciałbyś szczuć na murzynów czy arabów tak KONFEDERACJA codziennie przypominała (dodajmy bez żadnego potwierdzenia), że Ukraińcy zaczynają u nas ludzi mordować. Geniusze zwoływali nawet specjalne konferencje prasowe z tego powodu. Nie widziałem, żeby takie konferencje zwoływali w przypadku gdy
Oba są przepełnione nienawiścią do grup społecznych. Nie możesz napisać, że poszukiwany jest listem gończym a król twierdził, że to na pewno Ukrainiec? Wtedy Twój wpis będzie prawdziwy a nie będzie koloryzowany pod Twoja chęć, żeby mordercą okazał się gość ze zdjęcia.


@korin_: uprawiasz zwykły symetryzm. Wpis OP-a to zwykłe wypomnienie hipokryzji konfiarzom, że jak sprawa dotyczy Polaka to jakoś nie chcą zwoływać specjalnych konferencji prasowych i nie srają codziennie po
@ItsGrN: a teraz wyobraź sobie, że jesteś chłopakiem, którego on właśnie rucha i ciągle Ci się przybliża i oddala od ryja wizerunek jezuska i maryjki xD albo spuść mu się na klatę XD

#nohomo, ale on raczej tak
To nie gierki polityczne tylko zabójstwo.


@korin_: No t jest problem bo Konfa sobie uprawia gierki polityczne na morderstwie dorzucając do tego ksenofobię. Wyśmiewanie ich w mediach i wyciąganie im hipokryzji w mojej opinii jest ważne.

Da się to osiągnąć bez naginania faktów


Ok, zgadzam się. Przyznam, że nie przeczytałem wcześniej tego komentarza:

A czy on przypadkiem nie jest poszukiwany listem gończym? Ale nie wiadomo czy zabił? Bo z tego co