Wpis z mikrobloga

@pablo397: ilekroć wchodzę na ich stronę to każdy artykuł na który trafiam sprowadza się do wyzywania osób z którymi autor się nie zgadza od podludzi XD

Tyczy się to wszystkiego od polityki do tego jaką muzykę lubisz
@BojowyKucyk: Bo tam się zrobiło kółeczko wzajemnej adoracji. Niestety część z tych ludzi nawet nie umie porządnie napisać. Przedstawia teksty reklamowe jako swoje. Przy testach czegokolwiek lecą często taką sztampą, że szkoda gadać.

Natomiast ludzie traktują ten portal jako wyrocznię w wielu sprawach.

Czasem jeszcze można wejść na moto i przeczytać złomnika, ale to też czasem pisze takie głupoty, że już niech siedzi i nagrywa te graty.
@pablo397: W dupie mam Deepa nie jestem jego fanem xD Każdego typa co wykorzystuje i bije bezbronna kobietę bym wsadził do pierdla i niech stamtąd nie wychodzi. A przegrana Amber mnie cieszyła jak nie wiem co.
Hatfu na pajonka. I to tak od serca.

Pamiętam jeszcze z 5-6 lat temu - to był portal technologiczny. BYŁ.


@Hug0Stiglitz: Lol, nie był xD Pajonk to od zawsze było gówno, na wykopie szkalowane zanim jeszcze powstało mirko. Lecieli na #!$%@? clickbaitach, nawet bym powiedział, że byli pod tym względem jednymi z protoplastów w polskim internecie, wtedy jeszcze nie było takich chamskich baitów na poważnych portalach informacyjnych. Spidersweb od zawsze był