Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful jeżeli miasto zdecyduje się na likwidację rod to należy ci się jakaś smieszna rekompensata za nasadzenia albo inna działka. Natomiast budowa dróg nie musi odbywac się tylko na terenach rod, mogą to być też zwykle działki i tutaj również możesz zostać wywłaszczony bądź mieć drogę pod oknem. Jak ktoś będzie chciał przejac ziemię to i tak masz #!$%@?. Brak praw i ryzyko jest już wliczone w cenę - te dzialki
  • Odpowiedz
pod Bydgoszczą działki w dobrym miejscu i że zrobionym domkiem dochodzą nawet do 200k.


@Niuans: Bydgoszcz to ogólnie jest stan umysłu, a ceny są za nieruchy losowe - takie same mieszkania potrafią pójść za 6,55k od metra i za 8k od metra, random totalny.
  • Odpowiedz
  • 0
Gdzie są te działki za kilkanaście tysięcy? W łódzkim działki zaczynają się od 40tys. Sąsiadka miała nam mowić jakby widziała u siebie na rodo jakąś działkę to przyszła ostatnio że widziała działkę z altaną do sprzedania za 72tys. #!$%@?ŁO ICH DO RESZTY
  • Odpowiedz
@krissojka: Ja mam w Poznaniu mieszkanie w bloku PRL, warte około 400 tysięcy na ten moment. I w perspektywie paru lat chciałbym sobie zbudować albo kupić jakiś domek pod Poznaniem, no ale tak naprawde na ten moment sprzedałbym mieszkanie to mi wystarczy żeby kupic samą działkę xd
Smiech na sali co sie porobiło
  • Odpowiedz
Stare dziady #!$%@?ły ten kraj doszczętnie.


@LajfIsBjutiful: Jestem tym dziadem :) Mam działkę w ROD - dla odmiany nie chcę jej sprzedać ;)
Jednak - jakbym chciał - to będę wołać tyle , za ile Ktoś zechce ją przejąć.
Towar jest wart tyle, ile kupujący chce za niego zapłacić. Z czym masz problem ?
  • Odpowiedz
@Filipterka25: nie Bydgoszcz to stan umysłu, tylko są tutaj piękne okolice, np. Zalew Koronowski, ROD koło Bałtyku chodzą luzem 200-300k. Za zwykły ROD w Bydgoszczy nie zapłacisz więcej niz 30-40k w zależności od danego ogrodu i stanu działki.
  • Odpowiedz