Wpis z mikrobloga

Czyli Orlen nie pomoże Kacprowi na to wychodzi bo pani dyrektor biura marketingu sportowego, sponsoringu i eventów @PKN_ORLEN powiedziała jakąś korpogadkę że ,,to trzeba na spokojnie itd'' ciekawe czy ktoś inny się zainteresuje.
Ojciec Romana fajnie powiedział że mu nie mówi o kosztach napraw bo wtedy nie będzie dawał z siebie 100% tylko oszczędzał przez to nie będzie szybki. Tu może być tak samo teraz spadną wyniki bo starać się będzie wyciągnąć najwięcej ile się da z budżetu i może to się odbić na wynikach.
#f1 #f4
Pobierz
źródło: comment_1654091107Px9TkpqqEq1HZLimpw4NxG.jpg
  • 13
@cinu4 nie wiem choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie te gadania że przez to jest droga benzyna i ,,oddawaj moje 100mln'' nie mają sensu bo czy by Kubica był czy nie i tak było by tak samo drogie paliwo i pieniądze poszły by na co innego. Szkoda że promują się że pomagają młodym, a gdy jest okazja wspomóc kogoś i dorobić piękną propagandową historie to udają
@JuzefCynamon: Ludzie, jako fan motorsportu ale też osoba pracująca w sporcie: ogarnijcie się. Żadna firma nie daje ot tak sobie hajsu z powodu tego że np sportowiec ma super osiągi, albo jest rokujący. Wydawać można swój hajs, a jak pracujesz w firmie, szczególnie w spółce skarbu państwa, to każda złotówka jest opisana i wydana zgodnie z przeznaczeniem, a żeby ją wydać musisz przekonać do tego zarząd spółki.

Każdy z nas tutaj
@Destroid: xD Mało rozumiesz. Oni mogą #!$%@?ć hajs na czokoszoki, albo na PRowe zagrywki z Robertem Kubicą, albo na działki dla zarządu. Ale nie zmienia to faktu że robią to tylko ludzie z góry i tak jak wspominałem, wszystko jest opisane i UZASADNIONE. Presją ich nie przekonacie, najlepiej nagrajcie obajtka jak mówi że Kacper to mały #!$%@? bez talentu. Takiej wtopy PRowej nie zniosą i od razu dadzą hajs.