Wpis z mikrobloga

Manager poza waszymi plecami uzgodnił z Product Ownerem i klientem deadline na dostarczenie jakiejś funkcjonalności dla klienta. Jestem programistą odpowiedzialnym za tą funkcjonalność ale nierealne jest zrobienie jej na UoP bez darmowych nadgodzin. Czy wzięcie w takim przypadku L4 od psychiatry z powodu stresu, problemów ze snem będzie w porządku?

#korposwiat #java #programowanie #pracbaza #pracait

Odpowiedz

  • Nie 15.7% (268)
  • Tak 84.3% (1434)

Oddanych głosów: 1702

  • 87
@moll: nie było, po prostu wrzucone bezpośrednio na mnie i powiedzenie że to trzeba zrobić asap i jest deadline na to i że klient nalega... Manager po prostu dał dupy. Ale wobec mnie się chamsko przez to zachował i nie liczył się z moim zdaniem. On wie że ja robię wszystko co mi każą więc pewnie też nie miał oporów na mnie to wrzucić.
  • 384
@bootcamp_java_developer: jesteś po prostu jeleń i teraz będą to wykorzystywać. Nigdy się nie zgadzaj na robienie czegoś za darmo ani #!$%@? aby ratować komuś dupy. Pamiętaj że manager jak i firma ma Cię kompletnie gdzieś.
Do tego w tym zawodzie max 2 tygodnie i masz inną robotę więc nie L4 im przynoś tylko wypowiedzenie.
@bootcamp_java_developer: i Ty się dziwisz, że dostajesz kolejne zadanie z terminem od czapy xD Twoje szefostwo sobie na Tobie koszty optymalizuje, bo jak trzeba to za darmo będziesz kod klepał. Wychoduj jaja i niech Ci zaczną płacić za całość wykonanej roboty albo zacznij już szukać innej roboty, gdzie nie będziesz połowy pracy świadczył w ramach wolontariatu