Wpis z mikrobloga

@tigga: osobiście się tym nie jaram, czytam wzmianki co jakiś czas, ale rozumiem, że te proces to wydarzenie na miarę procesu OJ Simpsona. Zupełnie inna sprawa, ale bardzo ważna. Widać też na tym przykładzie jak cała sieć kłamstw rozsypuje się niczym domek z kart.
  • Odpowiedz
@tigga: dokładnie tak XD Na wykopie sami poważni ludzie, telewizji nie oglądają, tylko wysublimowane rozrywki, a gorące ciągle zaspamowane jakimś śmiesznym procesem Pirata z Karaibów i innymi programami typu Hotel Paradise xd Niczym się nie różnią od Grażynek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tigga: jeśli nie widzisz różnicy poziomu między wertowaniem życiem na gorąco, a obserwowaniem pracy prawników to problem leży w Tobie, a nie w procesie są sądowym.
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: w sensie wiem, ja się nie czepiam nikogo, nie jestem autorem posta. Sam zajmuje się głupimi rzeczami, bo gram w gierki, i nie widzi mi się czepiač się innych co robią z wolnym czasem. Nadal jednak jest to jaranie się życiem celebrytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tigga: śledzenie każdego dnia - może i tak. Ale ogólna świadomość tego procesu, który pod wieloma względami jest bezprecedensowy, zalicza się do wiedzy ogólnej na temat tego co się aktualnie dzieje na świecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tigga: Tu się nie zgodzę. Ten proces może mieć duże znaczenie na przyszłe rozpatrywanie przypadków przemocy domowej jak i też poddać ruch #metoo w dużą wątpliwość.
  • Odpowiedz
  • 0
@tigga ostatnio koleżanka zaczęła coś tam mi gadać o tym procesie, ja takie wtf o czym ona mówi i była w szoku, że jak to ja mogłem jeszcze o tym nie słyszeć xD
  • Odpowiedz
Człowiek wpieprzający się w zainteresowania innych i mówiący im które jest dobre a co nie to dzban.


@przemyslaw-maczka: wow. Populistyczna bzdura będąca skrzyżowaniem najgorszych cech korwina oraz lewaka.

Żyjemy w społeczeństwie i wpieprzanie się w zainteresowania mówiąc na przykład że hobby w postaci: "oglądanie TV i w----------e fast foodów" aka "netflix wino i chill" jest co do zasady złe a "sport i edukacja" dobre jest w głębokim interesie społecznym. Ba,
  • Odpowiedz