Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga, trochę #cebuladeals !

Posiadacze Strava premium którzy w czerwcu zrobią 8848m przewyższenia łącznie, dostaną możliwość zakupu koszulki Le Col za 25 GPB. Jak ktoś mieszka w górach, to może akurat skorzysta, bo to nie są tanie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower
  • 25
  • Odpowiedz
@krabozwierz: jakbym jeździł więcej, to bym przytulił taką koszulkę xD

Swoją drogą jak mieszkasz w UK i masz strava premium, to masz też z automatu jakieś tam ubezpiecznie za darmo. Jeśli w razie usterki roweru potrzebujesz taksówki do domu, to zwracają hajs do pewnej kwoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Paczek_w_masle: przeczytałem na szybko regulamin i nic nie wspominają, że nie może być trial. Skoro trial daje te same opcje co normalne premium, to moim zdaniem się liczy. Musisz sprawdzić jeszcze dobrze regulamin, bo chyba trzeba też połączyć stravę i konto le col.
  • Odpowiedz
@Znasz_tego_Andrzeja: @Paczek_w_masle:
Athletes completing the challenge in one activity or more but non Strava Subscribers will unlock the limited edition jersey for purchase at full price

Dla niesubskrybentów cena 135 GBP :) Dla mnie ten lecol to są jacyś naciągacze którzy oficjalne ceny mają z kosmosu i jako model biznesowy wybrali sobie "super zniżki" za aktywność na Stravie, które i tak rzadko są takie super. Np. taka Rapha
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dybligliniaczek: dziwne, bo Le Col jest często jest przedstawiany z pozytywnej strony na Reddit. No i jednak Rapha sporo kosztuje w porównaniu do tej koszulki po zniżce.

Tak czy inaczej nie uzbieram 8488 metrów w pobliżu Warszawy, chyba że w kółko będę jeździł xd
  • Odpowiedz
Tak czy inaczej nie uzbieram 8488 metrów w pobliżu Warszawy, chyba że w kółko będę jeździł xd


@Paczek_w_masle: to dogadaj się z kimś z tagu, może weźmie udział a nie skorzysta... ja się zapisałem, może zrobię, ale nie wiem czy skorzystam - życie pokaże
  • Odpowiedz