Wpis z mikrobloga

Nikt nie pytał ale:
Lattafa sheikh shuyukh final edition - pachnie jak podgniłe cytrusy, daaleko mu do ysl Y
zara london savile row mayfair - jest nieźle, faktycznie klimat Y ale co z tego jak ta kranówka znika dosłownie po 15min

imo nie warto brać klonów ¯\_(ツ)_/¯
#perfumy
  • 10
  • Odpowiedz
@Alexo244: na mnie lattafa trzyma bardzo dobrze, a sam zapach bardziej mi się podoba niż zarka
ale i sama zarka też całkiem dobrze trzymała, no ale wiadomo, strzałów musi być w opór
lattafa faktycznie trochę się różni od ysl ale według mnie to nie przeszkadza, może nawet lepiej bo nie męczy mnie tak jak ysl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alexo244: warto brać, mi się mega podoba lattafa sheikh shuyukh final edition, lattafa fakhar black, lattafa Quased Al Sultan, lattafa Asad, Armaf Odyssey Homme, Armaf La Futura Homme, armaf club de nuit intense czy Afnan 9pm i nie ma dla mnie znaczenia czy to 1 do 1 z inspiracją czy to klon 100%, po prostu mi się podoba, są dobre parametry i cena ok, to biorę. Dziś właśnie odebrałem lattafa sheikh
Pk1bgt - @Alexo244: warto brać, mi się mega podoba lattafa sheikh shuyukh final editi...

źródło: comment_1668554741KKZMqkBrlzneYHoO2ORv47.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz