Wpis z mikrobloga

Widzę ze Sympatyczny Meksykanin przedłużył kontrakt z RBR ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy to dobra decyzja ? oczywiście lepszej nie dostanie. Smutne jest to dla Juniorów bo Gasly musi odejść bo AT to nie będzie zespól co regularnie walczy o podia, a on ma umijętności by walczyć o coś więcej choć to nie poziom Maxa i za Riccardo powinien wejśc. Yuki jak dalej będzie dobrze jeździł to za rok będzie z Albonem (choć dwóch azjatów w zespole to za dużo) Pytanie co z resztą młodych Vips, Lawson, Hauger, Daruvala( ͡° ͜ʖ ͡°) bo kogoś powinni awansowac czy to do AT lub szukać miejsca w innym zespole np Williams czy Haas
#f1
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JuzefCynamon: na razie żaden z juniorów RB się jakoś specjalnie nie wyróżnia. Max będzie jeszcze długo jeździł na wysokim poziomie, więc potrzebuje stabilnego teammate'a. Checo idealnie się wpisuje jako drugi kierowca Red Bulla bo panuje nad emocjami i zna swoje miejsce w zespole.
  • Odpowiedz
@JestemStudentemPrawa rok temu był szybki ale zespoł robił grande strategie. W 2020 nawet Danił go objeżdzał i moze robił by to samo gdyby nie Honda i chęć Japońca w F1. Teraz mu pewnie psycha siadła bo wie ze Red Bull juz go nie weźmie chyba że Max pojedzie na mały lokalny rajd i będzie miał przerwe od f1. Też chcę by pokazał wreszcie co umie bo w RBR sie nie popisał,
  • Odpowiedz
@JuzefCynamon: Perez łączy najważniejsze cechy Bottasa i Webbera - wygrywa gdy liderowi powinie się noga, oraz zajmuje miejsce które powinien dostać junior ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio - Gasly już w sierpniu 2019 mógł być pewien, że do głównego zespołu nie wróci. Był ofiarą kapryśnego samochodu, który tylko Max był w stanie okiełznać. Dziwi mnie, że nie próbował za wszelką cenę wskoczyć na
  • Odpowiedz
@Leotard00 wiem ze checo to idealny numer 2 i jak trzeba to i nr 1 . Więc tak jak Red bull potrzebował na g---t juniorów tak teraz ma ich za dużo. Nie mogą sie wszystkich pozbyć bo nie po to im finansują kariere by wyjść z niczym. Ciekawe jakie będą roszady w nastepnym roku bo na pewno duże
  • Odpowiedz
@JuzefCynamon: Albon wyjaśniłby na luzaku oskarka Gaslyego. Albon do AT na 2 lata, a po tym za Checo jako skrzydłowy Maxa. Gaslyego widzę w takim Astonie, może w Alpince. Nawet co do Alpinki nie jestem pewny, bo niechętnie zostałby pomocnikiem Piastriego. I z tego samego powodu nie przejdzie raczej do McLarena za Ricca.

A inni juniorzy RB odstaja od Psunody, więc Williams to max co ich czeka. Złote pokolenie już
  • Odpowiedz
@fordern

Dziwi mnie, że nie próbował za wszelką cenę wskoczyć na karuzelę transferową która odpaliła się w okresie lockdownu 2020.

racja to był idealny czas na odejście i pokazanie się. Teraz to mclaren albo jakiś Haas czy Aston (choć to żaden awans nie jest lecz wyjście ze strefy wpływów Helmuta to plus Alpine ma swojego francuza i juniora na horyzoncie
  • Odpowiedz
@warrengda ale prosze nie obrażać pana z mojego awataru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kurde w tej formułę po prostu miejsc nie ma. Brakuje 2 teamów.

pełna zgoda. I dobrze by teraz troche ogórów/emerytów odeszło MSC, Latifi,Vettel,
  • Odpowiedz
@EnJoy_The_Fame_ pamiętaj tez o psychice. Pewnie ma już dość robić na Helmuta złodzieja i jeździ byle jak. Chciałbym aby dostał szanse w innym zespole, nowe środowisko z kimś kto go zweryfikuje. Vettel odszedł z RBR bo tez psycha siadła bo Kangur objeżdzał poszedł do Ferrari i cyk odżył , Później ferrari go zniszczyło (choć na własne życzenie bo on tez nie dowoził) i w Astonie rok temu odżył
  • Odpowiedz